Прес-центр SAP Україна

SAP завершує процес придбання компанії Callidus Software Inc.

Дублін, Каліфорнія, та Вальдорф: 12 квітня 2018р. корпорація SAP SE (NYSE: SAP) оголосила про завершення придбання лідера ринку серед хмарних рішень — компанії Callidus Software Inc. (Nasdaq: CALD), відомої своїми додатками для роботи з фінансами, зокрема управлінням ефективністю продажів (SPM) і CPQ-рішенням (configure-price-quote).

Цей стратегічний крок дасть змогу вдосконалити пакет рішень SAP щодо інтелектуального клієнтського досвіду.

Завдяки додаткам, які продаються під торговою маркою CallidusCloud, компанія SAP та її клієнти отримають диференційоване та основане на хмарних технологіях рішення для управління відносинами з клієнтами (CRM). Це, у свою чергу, дасть корпорації можливість зайняти провідні позиції та конкурувати на ринку CRM з обігом 46 млрд доларів. SAP планує об’єднати активи компанії CallidusCloud із рішенням SAP Hybris, що входить до Cloud Business Group SAP.

Ціна за акцію компанії Callidus Software Inc. складала 36 доларів готівкою, але, після повідомлення фондовому ринку Nasdaq про завершення придбання, компанія очікує, що продаж її простих акцій буде припинено до завершення делістингу.

Як повідомила компанія CallidusCloud,  її прибутки за 2017 фінансовий рік, збільшившись на 31%, становили 253,1 млн доларів разом із прибутком від розміщення цінних паперів у розмірі 198,2 млн доларів. У 2018 році CallidusCloud буде вже включена до прибутку першого кварталу корпорації SAP.

 

CallidusCloud покращує основний офісний пакет SAP Hybris: продажі, інформація про клієнта, маркетинг, обслуговування, торгівля

Придбання CallidusCloud завершує розробку нового офісного пакета SAP Hybris, що виходить за межі стандартних CRM-систем та стає пакетом для використання інтелектуального клієнтського досвіду. До складу цього пакета входять:

• рішення CallidusCloud, яке надає компаніям інструменти для заохочення та розширення можливостей експертів із продажу з метою збільшення прибутків та кар’єрного зросту;

• рішення Gigya, яке допомагає підприємствам впроваджувати цифровий підхід до маркетингу, продажу та сервісу з метою створення довірливих відносин з онлайн-клієнтами шляхом належного управління та збору даних клієнта;

• рішення SAP Hybris marketing, що використовує оснований на даних підхід з метою допомогти маркетологам збільшити кількість покупок зі сторони споживача;

• рішення SAP Hybris service, зосереджене на збереженні клієнтів шляхом передбачення того, як найкраще їх обслуговувати;

• багатоканальні можливості SAP Hybris для торгівлі та отримання прибутків, що дають компаніям можливість залучати споживачів через будь-який канал чи пристрій і миттєво конвертувати транзакції в зростання прибутків.

 

Перспектива SAP: Роб Енслін, член правління SAP SE та президент SAP Cloud Business Group

«Поєднавши фронт-офіс із бек-офісом та пов’язавши його з основною цифровою системою, ми маємо змогу переосмислити CRM. Завдяки рішенням SAP Hybris у нас вже є один із найкращих пакетів для інтелектуального клієнтського досвіду на ринку, але для впровадження такого комплексного пакета ми розширюємо нашу CRM-систему додатком CallidusCloud. Інтеграція фронт-офісу SAP S/4HANA із платформою SAP Cloud Platform – це крок уперед з боку керівників компаній, які хочуть управляти інтелектуальним цифровим бізнесом».

 

Перспектива CallidusCloud: Леслі Стретч, генеральний директор Callidus

«Перемога в цифровому бізнесі означає надання найкращого клієнтського досвіду. Підприємства досягнуть успіху лише за умови, що всі дані та новітні технології будуть надані командам із продажів. Тільки тоді в режимі реального часу вони матимуть доступ до будь-якої маркетингової інформації щодо замовлень чи виробництва й товарних запасів, а це, у свою чергу, дозволить їм реагувати на очікуванняклієнтів відповідно до їхніх індивідуальних побажань і дати доставки. Завдяки власному досвіду компанії SAP у ролі клієнта CallidusCloud, нам вдалось збільшити продуктивність продажів на 50%; це партнерство призвело й до численних вдосконалень у самій системі SAP. Разом ми утворюємо ідеальну команду для надання пропозицій щодо підтримки цифрового перетворення функцій продажу».

 

Перспектива ринку

Поль Ґрінберґ, засновник і керуючий директор компанії The 56 Group: «Два останні придбання, Gigya наприкінці 2017 року і CallidusCloud, можуть виявитись двома найкращими придбаннями за останні декілька років. Це свідчить про те, що SAP робить активні кроки до впровадження ідеї орієнтованості на клієнта і, з цією метою, відходить від стандартної операційної моделі (однак не залишаючи її повністю) і перетворюється на соціально-відповідальну й орієнтовану на клієнта компанію з екосистемою для підтримки та забезпечення цієї ідеї».

Шеріл Кінґстоун, директор з досліджень, роботи з клієнтами та торгівлі компанії 451 Research: «Різноманітні технології сучасних бізнес-процесів нерідко стають застарілими і складними у застосуванні через залежність від раніше сформованих правил, яких зараз важко й дорого дотримуватись. Та ринок цілком готовий до заміни цих застарілих технологій. Завдяки пакету CallidusCloud, компанія SAP зможе покращити інтелектуальну автоматизацію з динамічними робочими процесами, основаними на даних, які не тільки прискорять процес quote-to-cash та покращать ціноутворення, а й нададуть доступ до інтелектуальної інформації про продажі. Цю інформацію можна буде використовувати для мотивації експертів, щоб максимізувати такі бізнес-цілі, як рентабельність, товарообіг тощо».

З придбанням Callidus Software Inc. компанія SAP, лідер на ринку CPQ, стала провідною й на ринку управління ефективністю продажів.

 

Наявність товарів

SAP планує об’єднати активи CallidusCloud під постійним керівництвом компанії Leslie Stretch з портфоліо SAP Hybris Сloud. До цього комбінованого портфеля входять автоматизація продажів, управління ефективністю продажів, підтримка продажів та їхнє здійснення (CPQ і сплата за користування). Теперішня команда менеджерів з управління й надалі керуватиме CallidusCloud та підтримуватиме інтеграцію рішень CallidusCloud зі сторонніми системами. За очікуваннями експертів, рішення CallidusCloud будуть продаватися самостійно та в пакетах з іншими рішеннями SAP.

 

Додаткову інформацію про плани SAP для пакета інтелектуального клієнтського досвіду буде оголошено в червні 2018 року на щорічній конференції SAP для клієнтів SAPPHIRE NOW.

 

Про SAP

Компанія SAP, один із світових лідерів на ринку корпоративних додатків, допомагає організаціям будь-якого розміру та спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Будь то допоміжні служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні додатки – рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу та створити конкурентну перевагу. Рішеннями та сервісами SAP користуються понад 378 000 клієнтів, передові технології компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та стійке зростання. Щоб отримати додаткову інформацію, завітайте на www.sap.ua.

Exit mobile version