>

SAP представляє SAP® Digital Manufacturing Cloud

Ганновер, Німеччина – 27 квітня 2018 року – компанія SAP SE (NYSE: SAP) представила своє нове рішення SAP® Digital Manufacturing Cloud, яке допоможе компаніям оптимізувати продуктивність, покращити якість та ефективність роботи, а також забезпечити безпеку працівників. Базуючись на досвіді роботи SAP із Промисловим Інтернетом речей (IIoT), прогнозною аналітикою та мережами постачання, це рішення дає виробникам змогу впровадити технологію Industry 4.0 у хмарі. Анонс цього рішення відбувся під час виставки Hannover Messe 2018, яка проходила 23-27 квітня в Ганновері, Німеччина.

Нове хмарне рішення розширює і доповнює цифровий промисловий портфель       on-premise рішень SAP, крім того, воно доступне у різних пакетах для обслуговування компаній будь-якого розміру як у дискретному, так і в безперервному виробництві.

Клієнти SAP можуть обрати рішення SAP Digital Manufacturing Cloud для підтримки виробничих процесів (усі рішення надаються у хмарному портфелі для виробництва), або рішення SAP Digital Manufacturing Cloud для інформації (зосереджене на управлінні продуктивністю та прогнозуванні якості продукції).

«В епоху Industry 4.0 виробникам потрібні інтелектуальні, мережеві та прогностичні рішення, – зазначив Бернд Лейкерт, член ради директорів SAP SE, Products & Innovation. — Завдяки об’єднанню устаткування, працівників та операцій на розширеному цифровому ланцюжку постачань, а також завдяки інтеграції виробництва з бізнес-операціями наші виробничі хмарні рішення допомагають клієнтам користуватися перевагами Промислового Інтернету речей».

SAP Digital Manufacturing Cloud включає в себе:

● SAP Digital Manufacturing для виконання: Industry 4.0 надала виробничому рішенню функції «партії одного розміру» та можливості безпаперового виробництва. Industry 4.0 об’єднує бізнес-системи з виробництвом, забезпечуючи у такий спосіб вичерпну інформацію про компоненти та матеріали для окремих та глобальних установок.

● SAP Digital Manufacturing Cloud для інформації: централізоване й основане на даних управління продуктивністю допомагає основним зацікавленим сторонам досягти найвищих показників у виробництві та вдосконалити інші операції.

● Можливості для прогнозування якості: допомагають виробникам отримувати цінну інформацію, щоб пристосуватися до специфіки різних процесів та оптимізувати управління якістю. Завдяки цим можливостям можна також використовувати прогнозні алгоритми, які здатні зменшити втрати, спричинені дефектами й недоліками, або запропонувати варіанти дій для виправлення помилок.

● Мережа виробництва: мережа надає спільну хмарну платформу, інтегровану з рішеннями SAP Ariba®, що поєднує клієнтів із такими постачальниками виробничих послуг, як постачальники 3D-принтерів та числового програмного керування (CNC), постачальники матеріалів, виробники комплектного обладнання (OEM) та компанії технічної сертифікації.

Крім того, під час виставки Hannover Messe 2018 компанія SAP представила рішення SAP Connected Worker Safety, призначене для захисту працівників та зменшення ризиків і витрат. Завдяки інформації, отриманій від пристроїв із датчиками, компанії тепер зможуть без зволікань реагувати на небезпечну ситуацію або інцидент, одночасно контролюючи рівень втоми працівників та інші індикатори тривоги. Інформація в режимі реального часу дає змогу постійно контролювати відповідність регламентам та нормам.

Рішення буде доступне наприкінці другого кварталу 2018 року.

Більше інформації про цифрові рішення SAP для виробництва можна знайти тут.

Щоб дізнатись інші новини SAP, відвідайте SAP News Center. Підписуйтесь на SAP у Facebook

 

Про SAP

Компанія SAP, один із світових лідерів на ринку корпоративних додатків, допомагає організаціям будь-якого розміру та спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Будь то допоміжні служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні додатки – рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу та створити конкурентну перевагу. Рішеннями та сервісами SAP користуються понад 378 000 клієнтів (включаючи клієнтів SuccessFactors), передові технології компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та стійке зростання.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні клієнтами SAP є понад 250 державних організацій, а також підприємств різних секторів і галузей. SAP активно бере участь у розвитку національних ІТ-кадрів України, співпрацюючи з провідними вузами країни в рамках глобальної програми «Університетський Альянс».

Більш детальна інформація доступна на www.sap.ua

 

# # #

 

Будь-які заяви, що містяться в цьому документі, є не історичними фактами, а заявами про перспективи, як це визначено в Законі США про реформу судових розглядів від 1995 року. Такі слова, як «прогнозувати», «думати», «оцінювати», «очікувати», «планувати», «мати намір», «планувати», «виконувати», «передбачати», а також аналогічні висловлювання, які стосуються SAP, призначені для визначення прогнозних заяв. SAP не має зобов’язань публічно оновлювати або переглядати будь-які прогнозні заяви. Усі прогнозні заяви підлягають ризикам, які можуть призвести до того, що дійсні результати будуть істотно відрізнятися від очікувань. Фактори, які можуть вплинути на майбутні фінансові результати SAP, більш детально описані в документах SAP для Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC), включаючи останній річний звіт SAP за формою 20-F, поданий у SEC. Вважається, що читачам не слід повністю покладатися на ці прогнозні заяви.

 

© 2018 SAP SE. Усі права захищені.

SAP та інші продукти і послуги SAP, згадані тут, а також їхні відповідні логотипи є товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками SAP SE в Німеччині й інших країнах. Додаткову інформацію можна отримати за адресою http://www.sap.com/corporate-en/legal/copyright/index.epx#trademark.

 

Примітка для редакторів:

Для попереднього перегляду та завантаження широкоформатних фотографій у цифровому вигляді відвідайте сайт www.sap.com/photos. На цій платформі ви можете знайти матеріали з високою роздільною здатністю для ваших медіа-каналів. Щоб переглянути відеорепортажі з різних тем, завітайте на сайт www.sap-tv.com, з якого можна копіювати відео на власні веб-сторінки, обмінюватися відеопосиланнями через електронну пошту та підписатися на RSS канали з SAP TV.