>

Рішення SAP Ariba робить виробництво неймовірним

Компанія SAP предстваляє єдину платформу для управління процесами у хмарі, що дає виробникам змогу оптимізувати виробництво й витрати, а також сприяти розвитку інновацій та бізнесу.

 

Амстердам, 4 травня 2018 р. — Що ви отримаєте, коли об’єднаєте найбільшу на планеті бізнес-мережу з провідними світовими програмами для цифрового виробництва? Звісно ж, прогресивне рішення, яке трансформує увесь процес виробництва. SAP Ariba і SAP оголосили про запуск Manufacturing Network — хмарної платформи, що поєднує компанії та постачальників виробничих послуг для їхньої ефективної співпраці від початку проектування й аж до закупівель. Така координована співпраця в усіх процесах допоможе компаніям оптимізувати виробництво та витрати, а також дасть змогу впроваджувати інновації та нові операційні моделі (наприклад, 3D-друк та виробництво як послуга), що можуть стимулювати зростання бізнесу. Заяву було зроблено під час SAP Ariba Live — масштабної торговельної бізнес-конференції, яка розпочалася 23 квітня у виставковому центрі RAI Amsterdam.

«Сьогодні виробництво значно розповсюджене та глобальніше, ніж раніше, — зазначив Васі Райан, Віце-президент по управлінню рішеннями, Ariba Network. — Щоб злагоджено функціонувати, компаніям необхідно поєднувати людей, процеси, товари та інформацію — і це саме те, що робить мережа».

Саймон Елліс, Віце-президент програми Supply Chain IDC Manufacturing Insights, погоджується з цим твердженням: «Впровадження інтелектуального цифрового ланцюжка постачання є надзвичайно важливим для виробників, бо, окрім швидкого повернення інвестицій завдяки збільшенню ефективності та продуктивності, з’являться нові шляхи ведення бізнесу та нові можливості, які матимуть істотне значення для майбутнього. Використовуючи конкретні мережі для відповідної сфери та технології для керування повним процесом, виробники можуть підвищувати ефективність своїх ланцюжків постачання та покращувати клієнтський досвід».

Більше 3,3 мільйонів покупців і постачальників підключені до мережі Ariba й використовують її для здійснення транзакцій на суму понад 1,6 трильйона доларів на рік. За допомогою цього рішення компанії можуть використовувати потужність, масштаб і швидкість виробничої мережі, а також користуватися досвідом SAP для інноваційної співпраці й трансформації процесів виробництва.

Manufacturing Network, яка є складовою комплексу SAP Digital Manufacturing Cloud Suite, інтегрується з мережею Ariba® за допомогою хмарних рішень SAP Distributed Manufacturing, що дає виробникам і постачальникам послуг, зокрема постачальникам 3D-принтерів та числового програмного керування (CNC), постачальникам матеріалів, виробникам комплектного обладнання (OEM) та компаніям технічної сертифікації, змогу легко й ефективно співпрацювати протягом усього виробничого процесу, починаючи від проектування та встановлення нормативів якості до здійснення закупівель.

Використовуючи дану платформу, виробники можуть об’єднати процеси проектування, закупівель, виробництва і постачань, а також керувати ними, щоб:

• співпрацювати на етапі проектування, вносити зміни та пропонувати альтернативи;

• поєднувати обговорення проектування з даними для запиту цінової пропозиції (RFQ);

• отримувати ціну за одиницю(-і) від одного або декількох постачальників та ініціювати процес закупівлі;

• додавати до процесу закупівлі дані та функції, необхідні для затвердження виробничої частини, та отримувати можливість зробити процес прозорим на усіх рівнях;

• обмінюватися даними й основними показниками ефективності з усіма зацікавленими сторонами;

• разом із постачальниками координувати зміни процесу виробництва.

Постачальники натомість мають можливість налагодити нові операційні моделі та розширити свій бізнес, використовуючи платформу для того, щоб:

• диференціювати себе за допомогою технічних навичок та можливостей;

• отримувати чітке уявлення про потреби клієнта стосовно спроектованих та виготовлених виробів;

• співпрацювати на початкових етапах проектування, щоб виробляти деталі з оптимізованими витратами;

• забезпечувати виробничі можливості як послугу.

Щоб більше дізнатися про хмарне рішення SAP Distributed Manufacturing та користь, яку вони можуть надати шляхом інтеграції з SAP Ariba, натисніть тут.

Хочете дізнатися більше про «розумні закупівлі», автоматизацію та цифрову трансформацію у закупівлях? Реєструйтеся на SAP NOW Київ

 

Про SAP Ariba

SAP Ariba — це платформа, на якій поєднуються компанії для ведення бізнесу. За допомогою мережі Ariba покупці та постачальники з понад 3,3 млн компаній і 190 країн відкривають нові можливості, співпрацюють, проводять транзакції та розширюють свої відносини. Покупці можуть управляти всім процесом закупівлі, контролюючи витрати, отримуючи нові способи заощаджень і будуючи надійний ланцюжок постачань. Постачальники ж мають можливість об’єднуватися з прибутковими клієнтами й ефективно зміцнювати наявні відносини, спрощуючи цикли продажів і покращуючи контроль грошових потоків. У такий спосіб утворюється динамічний, цифровий міжнародний ринок зі щорічним обігом понад 1,6 трлн доларів. Щоб дізнатись більше про SAP Ariba, завітайте на www.ariba.com.

 

Про SAP

Компанія SAP, один із світових лідерів на ринку корпоративних додатків, допомагає організаціям будь-якого розміру та спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Будь то допоміжні служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні додатки – рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу та створити конкурентну перевагу. Рішеннями та сервісами SAP користуються понад 378 000 клієнтів (включаючи клієнтів SuccessFactors), передові технології компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та стійке зростання.

Для отримання додаткової інформації завітайте на www.sap.ua.

 

# # #

 

Будь-які заяви, що містяться в цьому документі, є не історичними фактами, а заявами про перспективи, як це визначено в Законі США про реформу судових розглядів від 1995 року. Такі слова, як «прогнозувати», «думати», «оцінювати», «очікувати», «планувати», «мати намір», «планувати», «виконувати», «передбачати», а також аналогічні висловлювання, які стосуються SAP, призначені для визначення прогнозних заяв. SAP не має зобов’язань публічно оновлювати або переглядати будь-які прогнозні заяви. Усі прогнозні заяви підлягають ризикам, які можуть призвести до того, що дійсні результати будуть істотно відрізнятися від очікувань. Фактори, які можуть вплинути на майбутні фінансові результати SAP, більш детально описані в документах SAP для Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC), включаючи останній річний звіт SAP за формою 20-F, поданий у SEC. Вважається, що читачам не слід повністю покладатися на ці прогнозні заяви.

 

© 2018 SAP SE. Усі права захищені.

SAP та інші продукти і послуги SAP, згадані тут, а також їхні відповідні логотипи є товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками SAP SE в Німеччині й інших країнах. Додаткову інформацію можна отримати за адресою http://www.sap.com/corporate-en/legal/copyright/index.epx#trademark.