>

SAP оголошує про новий набір рішень для модернізації CRM та Новий пакет управління даними

Орландо, США.— 6 червня, 2018 — SAP анонсувала новий набір рішень для управління відносинами з клієнтами (CRM) з офіційним впровадженням нового набору застосунків SAP® C/4HANA, щоб допомогти компаніям обслуговувати та утримувати клієнтів. SAP також оголосила про SAP HANA® Data Management Suite — перше у цій області  рішення для комплексного управління даними, яке дає компаніям змогу перетворити розрізнену інформацію на справжню цінність для їхнього бізнесу. Про такі інновації заявив генеральний директор SAP Білл Макдермотт на щорічній конференції компанії SAPPHIRE NOW®.

SAP C/4HANA — це інтегрована пропозиція, призначена для модернізації застарілих CRM-рішень, які раніше фокусувалися тільки на продажах. Після завершення придбань таких лідерів ринку, як Hybris, Gigya і CallidusCloud, SAP тепер об’єднує різноманітні рішення для підтримки всіх функцій фронт-офісу, зокрема захисту даних споживачів, маркетингу, торгівлі, продажів та обслуговування клієнтів.

«SAP першою заявила про статус-кво стосовно CRM і першою ж його зараз змінює. В основі попередніх CRM-систем було все про продажі; натомість SAP C/4HANA — це все про споживача. Ми усвідомлюємо, що кожна частина бізнесу повинна зосереджуватись на цілковитому розумінні споживача. Коли ви під’єднуєте всі застосунки SAP до портфоліо хмарних рішень, ланцюжок попиту безпосередньо підсилює й поведінку ланцюжка постачання», — зазначив Білл Макдермотт.

Створюючи репутацію компанії як постачальника наскрізних бізнес-рішень, новий пакет SAP C/4HANA пропонує повну інтеграцію з портфелем бізнес-застосунків SAP, що управляється ERP-комплексом, SAP S/4HANA®. Інтеграція цих рішень передбачає нові можливості машинного навчання від SAP Leonardo, набір інтелектуальних технологій, представлених торік, а також новий пакет SAP HANA Data Management Suite, який дає компаніям змогу отримувати візуальний доступ і контроль над їхніми доволі розрізненими даними. Загальна стратегія компанії, орієнтована на те, щоб допомагати компаніям працювати як «розумним» підприємствам, лише підкреслює потребу в збалансованому підході до автоматизації на робочому місці.

SAP також заявила про придбання корпорації Coresystems AG у Швейцарії, щоб розширити спектр своїх послуг і покращити досвід роботи у взаємодії з клієнтами, особливо в галузях виробництва, енергетики, високих технологій і телекомунікацій. Платформа Coresystems використовує технології на основі штучного інтелекту для обслуговування великої кількості запитів клієнтів та в режимі реального часу забезпечує планування взаємодії з ними. Це розширює пул технічних можливостей залучення індивідуального технічного експерта – працівників компанії, фрілансерів і партнерів галузі, з огляду на їх кваліфікацію, розташування та доступність для обробки кожного запиту клієнта.

Ці анонси безпосередньо пов’язані з Загальним регламентом захисту даних (GDPR), який набув чинності 25 травня на території ЄС. Через кардинальні зміни в законодавстві бізнесу тепер слід по-іншому дивитися на інвестиції в CRM.

Управління даними для комунікації з клієнтами

Усі системи покладаються на дані, однак проблема, з якою  компанії стикаються сьогодні, — це розрізнені дані, тобто дані, котрі наявні не тільки в транзакційних системах, але й розподілені між продуктами, апаратним забезпеченням і людьми. Йдеться про дані, які мають бути отриманні, відповідно підготовані й адаптовані для кожного підприємства. SAP HANA Data Management Suite дає підприємствам змогу перетворити величезну кількість даних — як структурованих, так і неструктурованих — у цінну, практичну для них інформацію, незалежно від того, де ці дані розміщені. Натомість клієнти завдяки SAP HANA Data Management Suite  можуть використовувати свої дані максимально безпечно, просто та ефективно.

Докладніше про SAP C/4HANA

До портфоліо продуктів SAP C/4HANA входять SAP Marketing Cloud, SAP Commerce Cloud, SAP Service Cloud, SAP Customer Data Cloud (включно з придбаними рішеннями Gigya) та SAP Sales Cloud (включно з придбаними рішеннями CallidusCloud). Крім того, SAP Sales Cloud об’єднує рішення SAP Hybris® Revenue Cloud і SAP Hybris Cloud for Customer (останнє містить у собі SAP Hybris Sales Cloud і SAP Hybris Service Cloud).

Ці хмарні рішення, відомі раніше під брендом SAP Hybris, а також відділ SAP, який створює рішення для торгівлі та залучення клієнтів, тепер об’єднані в рамках бізнес-підрозділу SAP Customer Experience з метою підтримки та розвитку бренда SAP Customer Experience.

Про SAP

Компанія SAP, один із світових лідерів на ринку корпоративних додатків, допомагає організаціям будь-якого розміру та спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Будь то допоміжні служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні додатки – рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу та створити конкурентну перевагу. Рішеннями та сервісами SAP користуються понад 378 000 клієнтів (включаючи клієнтів SuccessFactors), передові технології компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та стійке зростання.

Для отримання додаткової інформації завітайте на www.sap.ua.

 

# # #

 

Будь-які заяви, що містяться в цьому документі, є не історичними фактами, а заявами про перспективи, як це визначено в Законі США про реформу судових розглядів від 1995 року. Такі слова, як «прогнозувати», «думати», «оцінювати», «очікувати», «планувати», «мати намір», «планувати», «виконувати», «передбачати», а також аналогічні висловлювання, які стосуються SAP, призначені для визначення прогнозних заяв. SAP не має зобов’язань публічно оновлювати або переглядати будь-які прогнозні заяви. Усі прогнозні заяви підлягають ризикам, які можуть призвести до того, що дійсні результати будуть істотно відрізнятися від очікувань. Фактори, які можуть вплинути на майбутні фінансові результати SAP, більш детально описані в документах SAP для Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC), включаючи останній річний звіт SAP за формою 20-F, поданий у SEC. Вважається, що читачам не слід повністю покладатися на ці прогнозні заяви.

 

© 2018 SAP SE. Усі права захищені.

SAP та інші продукти і послуги SAP, згадані тут, а також їхні відповідні логотипи є товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками SAP SE в Німеччині й інших країнах. Додаткову інформацію можна отримати за адресою http://www.sap.com/corporate-en/legal/copyright/index.epx#trademark.