>

У Києві на Форумі SAP NOW розповіли про бізнес-трансформації для українських компаній

30 травня 2018 року, Київ

30 травня в Києві відбувся щорічний Форум, присвячений трансформації бізнесу за допомогою цифрових технологій, — SAP NOW Київ. Захід відвідали понад 500 учасників: керівники українських компаній і державних організацій, а також експерти у сфері управління бізнесом та ІТ. У вступному слові директор SAP Україна Максим Матяш розповів про головні тренди й процеси, які ми будемо спостерігати в майбутньому. За його словами, джіджиталізація виходить на глобальний ринок, і тепер не лише великі компанії, а й середній та малий бізнес впевнено рухається в цьому напрямку.

 

«Цифрова трансформація стала обов’язковою умовою для всіх компаній, незалежно від їхнього розміру чи галузі. Гнучкість і здатність до інновацій — нові орієнтири успіху. І роль SAP — допомогти адаптуватися до сучасної цифрової реальності, щоб український бізнес міг відповідати викликам ринку, а також надавати необхідні інструменти, які відкривають нові можливості, дають змогу переходити на інші бізнес-моделі й успішно залучати клієнтів», — зазначив Максим Матяш, директор SAP Україна.

SAP NOW Kyiv

Глобальна економіка за останні десять років зазнала змін такого обсягу та з такою швидкістю, як ніколи раніше. І темп цих змін лише пришвидшується. Використання таких технологій, як штучний інтелект, машинне навчання, блокчейн, великі дані, інтернет речей і чимало інших стає повсюдним і навіть звичним.

Сімон Калужа, керівний директор SAP у Центральній і Східній Європі, вважає, що вже незабаром усім компаніям слід бути готовими доповнити людські можливості роботою штучного інтелекту. Проте це не означає, що людина стане зайвою чи втратить значущість на ринку праці — навпаки, спеціалісти у своїй галузі зможуть досягти чималих результатів і здійснити нові відкриття в медицині, логістиці, телекомунікаціях та інших сферах.

 

«Більшість компаній сьогодні мають можливість кардинально змінитися. Ми живемо в цифровому світі, а це означає, що існують прогресивні технології, які дають змогу використовувати нові бізнес-моделі. Компанія SAP має намір бути довгостроковим партнером для своїх клієнтів на шляху їхньої цифрової трансформації та сприяти майбутнім успіхам у бізнесі. Ми обрали роль лідера, прихильника і драйвера змін, тому інвестуємо в інновації та знання, щоб допомагати нашим клієнтам вести свій бізнес ще краще», — прокоментував Сімон Калужа, керівний директор SAP у Центральній і Східній Європі.

 

Під час Форуму відбулась пленарна дискусія на тему «Європейська перспектива й трансформація бізнесу: фактори зростання для українських підприємств», модератором якої став Павло Шеремета — економіст, екс-міністр економічного розвитку й торгівлі України, засновник Києво-Могилянської бізнес-школи. Учасниками дискусії були представники провідних українських компаній: ТОВ «Метінвест Холдинг», НАЕК «Енергоатом» та  IPG Inc., а також топ-менеджери SAP у Центральній і Східній Європі. За словами експертів, продуктивність економіки України становить лише 10%, і цього недостатньо для досягнення визначних результатів в умовах великої ринкової конкуренції. Для покращення цього показника українським компаніям необхідно проводити цифрову трансформацію та переходити на нові моделі ведення бізнесу, завдяки чому український бізнес матиме змогу вийти на європейський ринок і втричі збільшити експорт продукції.

На Форумі було представлено сім тематичних сесій про технологічні інновації, взаємодію з клієнтом, цифрову трансформацію в HR і майбутнє процесу закупівель.

Усі присутні мали можливість відвідати інтерактивну виставку, на якій були представлені різноманітні стенди з готовими бізнес-ідеями та сценаріями. Протягом дня учасники та гості ознайомилися з такими рішеннями SAP, як SAP Analytics Cloud, SAP Digital Boardroom, SAP Asset Intelligence Network, SAP Leonardo Machine Learning, SAP Leonardo IoT, SAP Cloud Platform, SAP Hybris, SAP S/4HANA, SAP Ariba та SAP Success Factors.