>

SAP підтримує інноваційні стартапи

14 червня 2018 рік – Компанія SAP має потужну інкубаційну систему для підтримки стартапів, які створюють продукти та рішення з метою допомогти інтелектуальним підприємствам бути конкурентоспроможними та досягти успіхів у світі, що швидко змінюється.

Завдяки SAP.iO Venture Studio SAP знаходить надзвичайні таланти й унікальні ресурси всередині самих стартапів, аби допомогти їм будувати успішний бізнес, який здатний вирішити масштабні проблеми клієнтів,  працювати ефективніше та продуктивніше. А також допомагає стартапам, котрі займаються соціальними чи екологічними проблемами.

Ось декілька прикладів.

Компанія Ruum допомагає клієнтам управляти їхніми проектами. Завдяки простому рішенню, яке охоплює процес виконання завдань, контроль за термінами, зберігання файлів і роботу в команді. Воно також інтегрується з різними хмарними рішеннями, зокрема із застосунком для управляння і відстеження вантажів тощо. Крім того, рішення має власного цифрового помічника — Ada, — який інформує всіх членів команди про основні етапи та зміни з метою уникнення будь-яких проблем.

Компанія Brilliant Hire дає потенційним роботодавцям змогу оцінювати навички кандидата і пришвидшувати неупереджений процес найму. Із цифровим процесом підбору кандидатів компанія Brilliant Hire надає експертам перевірену інформацію.

Рішення Atlas на основі SAP — це портфоліо простих у використанні застосунків, які допомагають підприємствам приймати швидкі і зважені  бізнес-рішення, які базуються на даних про місцезнаходження. Завдяки цьому сфера рітейлу може зрозуміти, які продукти вони повинні перевозити, а компанії з виробництва товарів широкого вжитку — визначити, на які магазини націлювати маркетингові кампанії. Лише один клік — і потужна платформа геопросторової аналітики Atlas може використовувати дані практично в режимі реального часу, щоб надавати детальну, проте анонімну інформацію про вікові групи, прибуток і поштові індекси, а також щогодинний трафік поблизу запропонованих локацій. Зарекомендувавши себе на ринку  малого і середнього бізнесу, Atlas тим самим забезпечила отримання додаткової інвестиції від SAP.iO Venture Studio в розмірі 4,5 млн доларів, щоб вийти на ринок великих підприємств за допомогою Atlas Geo Cloud — хмарного рішення, яке буде масштабуватися та надавати такі нові функції, як накопичення і підтримка даних для їхнього аналізу.

SAP One Billion Lives

SAP.iO Venture Studio також організовує соціальні проекти за допомогою ініціативи SAP One Billion Lives.  Цей проект розпочав свою роботу в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні (APJ) у 2016 році і поширився на весь світ, щоб допомогти покращити життя 1 мільярда людей, завдяки сприянню розвитку соціального бізнесу. Проект об’єднує таланти та технології для вирішення глобальних проблем, що, відповідно, приносить користь бізнесу, клієнтам, працівникам і партнерам, а також цілому світу. SAP One Billion Lives — це програма краудсорсингу для забезпечення тривалого й комерційно ефективного соціального впливу. До поточних проектів входять боротьба з неефективністю лікування раку в Індії та удосконалення попередження стихійних лих у Японії.

Компанії турбуються про добробут на роботі

«Добробут на роботі» (Well-Being at Work) — нова ініціатива компанії, яка пріоритетним вважає добробут працівників і позиціонує технології як каталізатор такої культурної зміни. У цій місії SAP об’єднала зусилля з компанією Thrive Global. Місія Thrive Global, яку розпочала й очолила Аріанна Гаффінґтон, покликана припинити епідемію стресу та вигорання, натомість запропонувавши компаніям та окремим особам надійні, науковообґрунтовані рішення для покращення добробуту й продуктивності праці,. SAP SuccessFactors Work-Life — це перше рішення, розроблене завдяки такій ініціативі, яке втілює цю місію в життя, забезпечуючи в режимі реального часу інформацію про індивідуальні та групові потреби, а також розробляючи цілеспрямовані рекомендації для підвищення рівня задоволеності й залучення працівників

Про компанію

SAP один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, компанія SAP допомагає організаціям будь-якого розміру і спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Будь то допоміжні служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні додатки – рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу і створити конкурентну перевагу. Рішеннями і сервісами SAP користуються понад 378 000 клієнтів (включаючи клієнтів SuccessFactors), передові технології компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та стійкого зростання.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні клієнтами SAP є понад 250 державних організацій, а також підприємств нафтогазового, енергетичного, металургійного сектору. SAP активно бере участь у розвитку національних ІТ-кадрів України, співпрацюючи з провідними вишами країни в рамках глобальної програми «Університетський Альянс».

Більш детальна інформація доступна на www.sap.ua