>

SAP Quality Awards 2018 у Центральній і Східній Європі: пошук інтелектуальних підприємств

Компанії з Румунії, Сербії, України та Польщі стали золотими переможцями 10-го щорічного міжнародного конкурсу SAP Quality Awards 2018 у Центральній і Східній Європі, на якому відзначають унікальні проекти цифрової трансформації у певному регіоні.

[ 12 вересня, 2018 р.]. Протягом багатьох років компанія SAP інвестує у якість. І найкраще вплив цих інвестицій можна продемонструвати, відзначивши клієнтів, які досконало впроваджують програмні рішення SAP. Компанія нагороджує ті проекти, у котрих замовники та партнери з впровадження свідомо застосовують перевірені підходи до управління якістю та ризиками. Уже десять років SAP CEE Quality Awards слугує платформою, на якій наші клієнти й партнери можуть поділитися власним досвідом успішної реалізації  проектів та навчитися чогось нового. Цьогорічними переможцями стали компанії Mega Image (Румунія), AD Elektromreža Srbije (Сербія), МЕТІНВЕСТ Холдинг (Україна) та InterCars (Польща).

Урочистий вечір ювілейного конкурсу SAP Quality Awards 2018 у Центральній і Східній Європі відбувся вчора в Сопоті (Польща) у межах SAP Technology Forum — конференції, присвяченій основним продуктам SAP, таким як SAP S/4HANA, SAP C/4HANA, та портфоліо Інтернету речей SAP Leonardo. Цьогоріч компанії змагалися у чотирьох категоріях: «Трансформація бізнесу», «Швидка доставка», «Інновація» та «Комерційна інновація Hybris» (підкатегорія, присвячена впровадженню продуктів для електронної комерції). Журі оцінювало компанії з восьми країн Центральної та Східної Європи: Румунії, Польщі, Сербії, України (золоті медалі), а також Словаччини, Угорщини, Словенії та Болгарії (відповідно срібні й бронзові медалі). Найбільшу кількість призів здобули компанії з Польщі, які були представлені в усіх категоріях й отримали сумарно 5 нагород.

 

МЕДАЛЬ КЛІЄНТ КРАЇНА ПАРТНЕР ІЗ ВПРОВАДЖЕННЯ
Трансформація бізнесу
Золото Mega Image Румунія ATOS Serbia d.o.o
Срібло Grupa Cyfrowy Polsat Польща SID Sp. z o.o.
Бронза Żabka Polska Польща IPOPEMA Business Consulting sp. z o.o.
Швидка доставка
Золото AD Elektromreža Srbije Beograd Сербія Atos IT Solutions and Services d.o.o. Beograd
Срібло Bratislavska vodarenska spolocnost a.s. Словаччина gd – Team a.s.
Бронза Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Польща Quercsus Sp. z o.o.
Інновація
Золото METINVEST HOLDING, LLC Україна BearingPoint
Срібло HUNGIMPEX Kft. Угорщина PROMECOM Ltd.
Бронза PKP Polskie Linie Kolejowe SA Польща SID Sp z o.o.
Комерція SAP Hybris (підкатегорія категорії Інновація)
Золото InterCars S.A. Польща e-point S.A.
Срібло Telekom Slovenije Словенія Altima d.o.o. (VERSO Altima Group)
Бронза Sopharma Trading AD Болгарія IBM Bulgaria

 

«Усіх цьогорічних переможців пов’язує ціль створення інтелектуального підприємства, а самі технології вони вважають одним із найважливіших факторів розвитку. За даними дослідження, проведеного у співпраці з OxfordEconomics, лише 3% компаній у світі визнали, що вони здійснили повну цифрову трансформацію. З іншого ж боку, 84% ІТ-менеджерів вважає цей аспект ключовим із точки зору розвитку компанії. Інтелектуальні підприємства, котрі були нагороджені на SAP Quality Awards, є прикладом того, як компанії й організації можуть успішно розвиватися в епоху нових викликів.

Цьогоріч МЕТІНВЕСТ Холдинг був відзначений у номінації «Кращий інноваційний проект». Хочу відзначити, що Метінвест завжди шукає точки зростання через цифрову трансформацію бізнес-процесів та ніколи не зупиняється на досягнутому.», — зазначає Максим Матяш, директор SAP Ukraine.

Нагороджені проекти направлені на цифрову трансформацію таких важливих сфер діяльності, як управління логістичними процесами, комплексне управління людськими ресурсами, оптимізацію процесів обслуговування пацієнтів за допомогою великих даних, розширену аналітику продажів і розробку у сфері електронної комерції.

До складу журі, яке й обирало переможців, входили менеджери SAP і зовнішні експерти з цифрової трансформації. Під час оцінки представлених проектів брались до уваги наступні фактори: їхня вартість для бізнесу, методи організації та управління, залучення команди й партнерів, управління ризиками, а також вплив системи на трансформацію усього бізнесу. Переможці у кожній категорії (Mega Image, AD Elektromreža Srbije, МЕТІНВЕСТ Холдинг та InterCars) представлятимуть регіон Центральної та Східної Європи у міжнародному фінальному змаганні, на якому щорічно розглядають близько 250 високоякісних проектів і нагороджують компанії з найкращими прикладами впровадження у Європі, на Близькому Сході та в Африці.

Золотим призером конкурсу SAP Quality Awards 2018 серед країн Центральної і Східної Європи у номінації «Кращий інноваційний проект» став МЕТІНВЕСТ Холдинг.

Фахівці цієї компанії розробили та впровадили систему планування наскрізного технологічного ланцюжка — від постачань вугілля до виробництва коксу й чавуну. Оригінальна математична модель дає змогу розраховувати потреби металургійних підприємств у вугільній шихті та мінімізувати її вартість, планувати якість коксу, а також регулювати обсяги виробництва чавуну. Саме завдяки цьому Метінвесту вдалося знизити витрати на вугільну шихту, зменшити собівартість коксу і збільшити випуск чавуну. Економічний ефект від впровадження цього проекту становить понад 20 млн доларів на рік. *

 

Для отримання додаткової інформації відвідайте SAP News Center. Слідкуйте за SAP у Facebook: https://www.facebook.com/sapukraine/

 

* за даними прес-релізу МЕТІНВЕСТ Холдинг

Про SAP

Компанія SAP, один зі світових лідерів на ринку корпоративних застосунків, допомагає організаціям будь-якого розміру та спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Від операційного відділу до ради директорів, від складу до магазину, від комп’ютера до мобільного пристрою — рішення SAP дають змогу покращити якість взаємодії окремих працівників й організацій, сформувати глибоке розуміння бізнесу та створити конкурентні переваги. Рішеннями й сервісами SAP користуються понад 380 000 клієнтів (зокрема клієнтів SuccessFactors), передові технології компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та стійкому зростанню.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році, і тепер її клієнтами в нашій країні є понад 250 як державних, так і приватних організацій і підприємств різних секторів і галузей. SAP бере активну участь у розвитку національних ІТ-кадрів, співпрацюючи з провідними вузами України в межах глобальної програми «Університетський Альянс».

Для отримання детальнішої інформації завітайте на www.sap.ua.

 

# # #

 

Будь-які заяви, що містяться в цьому документі, є не історичними фактами, а заявами про перспективи, як це визначено в Законі США про реформу судових розглядів від 1995 року. Такі слова, як «прогнозувати», «думати», «оцінювати», «очікувати», «планувати», «мати намір», «планувати», «виконувати», «передбачати», а також аналогічні висловлювання, які стосуються SAP, призначені для визначення прогнозних заяв. SAP не має зобов’язань публічно оновлювати чи переглядати будь-які прогнозні заяви. Усі прогнозні заяви підлягають ризикам, які можуть привести до того, що фактичні результати будуть істотно відрізнятися від очікувань. Фактори, які можуть вплинути на майбутні фінансові результати SAP, більш детально описані в документах SAP для Комісії з цінних паперів і бірж США (SEC), включно з останнім річним звітом SAP за формою 20-F, поданим у SEC. Вважається, що читачам не слід повністю покладатися на ці прогнозні заяви.

 

 

© 2018 SAP SE. Усі права захищені.

SAP та інші продукти і послуги SAP, згадані тут, а також їхні відповідні логотипи є товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками SAP SE в Німеччині та інших країнах. Додаткову інформацію можна отримати за адресою http://www.sap.com/corporate-en/legal/copyright/index.epx#trademark.