>

SAP Utilities Live: ключова подія для енергетичного ринку України

Конференція присвячена актуальним питанням переходу до моделі нового ринку та цифровій трансформації в енергетичному секторі України.

Компанія SAP в Україні запрошує керівників вітчизняних енергетичних компаній та їхніх структурних підрозділів на конференцію SAP Utilities Live. Захід збере близько 100 фахівців та експертів у галузі енергетики, зацікавлених питаннями інновацій. Конференція відбудеться 14 вересня  2018 року у Конференц-холі ДЕПО (м. Київ, вул. Антоновича, 50).

Учасники матимуть можливість дізнатися про передові сучасні рішення в енергетиці та успішні приклади використання цифрових технологій українськими та міжнародними енергетичними компаніями.

У програмі: 

·      готовність України до нової моделі ринку електроенергії;

·      що очікувати та як підготуватися майбутнім учасникам нового енергоринку;

·      інновації у галузі;

·      цифрова трансформація енергетичної компанії;

·      рітейлер майбутнього в енергетиці;

·      управління цифровими активами;

·      хмарні рішення для енергетики та аналізу використання енергії;

·      розумні вимірювальні прилади, рішення CRM та білінгу, eMobility;

·      управління інформацією на підприємстві;

·      портфельні рішення для енергогенеруючих компаній.

У заході візьмуть участь провідні українські енергетичні компанії, зокрема: ДП НАЕК «Енергоатом», ТОВ «ДТЕК», ПАТ «Вінницяобленерго», ПАТ «Сумиобленерго», ПрАТ «Укргідроенерго», АТ «Прикарпаттяобленерго», АТ «Одесаобленерго», ПрАТ «Київобленерго», ПрАТ «Рівнеобленерго» тощо.

Золотим партнером заходу виступить компанія ATENDE (Польща).

Для учасників енергетичного ринку участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Ознайомитись з детальною програмою та зареєструватись можна за посиланням.*

 

Про SAP

Компанія SAP, один із світових лідерів на ринку корпоративних застосунків, допомагає організаціям будь-якого розміру та спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Будь то допоміжні служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні додатки – рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу та створити конкурентну перевагу. Рішеннями та сервісами SAP користуються понад 378 000 клієнтів (включаючи клієнтів SuccessFactors), передові технології компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та стійке зростання.

Для отримання додаткової інформації завітайте на www.sap.ua.

 

* Програма може змінюватись