>

Чи маєте ви незаперечний доказ того, що ваш бізнес вартий інвестицій?

Створення та розвиток середнього бізнесу – складне завдання, що вимагає готовності до великих ризиків заради високих прибутків.

Лише деякі зростаючі компанії, з тих що добре почуваються на високоприбутковому ринку, зазвичай мають доступ до капіталу, джерелом якого є кредитори, інвестори, родина, друзі чи особисті заощадження.

Доступ до капіталу не тільки допомагає оптимізувати обігові кошти, коли статті бюджету не можна перерозподілити, але й пом’якшує удар від прострочених платежів і незапланованих витрат. Він необхідний власникам бізнесу, щоб вчасно використовувати нові можливості та зменшувати раптові ризики.

Отримання додаткового фінансування для більшості підприємств, на жаль, залишається проблемою. Власники та керівники локального бізнесу стикаються з великими перепонами при залученні середньо- й довгострокового капіталу. Тож реалізація амбітних стратегій розвитку стає для них складною справою.

Отримайте доказ того, що ваш бізнес вартий фінансування

Data-driven proof – доказ на основі аналізу великих даних

Один з ефективних способів, що допомагає середньому бізнесу підвищити свої шанси на отримання фінансування, є прозорість ситуації по бізнесу в цілому та в деталях. Доступність фактичних даних на поточний момент і в ретроспективі відкриває безмежні можливості для аналізу та прогнозування. Завдяки цьому підприємець може провести переговори про кращі умови та надати кредиторам інформацію, необхідну для підтвердження своєї фінансової сумлінності й майбутнього успіху бізнесу.

Одними з важливих умов, за яких інвесторам комфортно вкладати кошти у будь-кого та у що завгодно, є надійність даних і точність прогнозів. Проте більшість бізнесів не спроможні надати глибоку та всеосяжну інформацію стосовно своїх фінансових справ і довести її абсолютну достовірність. Що вже казати про точні прогнози.

Це робить будь-які інвестиції в невеликі компанії вкрай ризикованими. Кредитори та інвестори не мають надійного фундаменту для прийняття рішень про доцільність вкладання коштів саме в цю організацію, тому не можуть визначити, наскільки ефективно повертатимуться їхні інвестиції.

Прогностична аналітика дозволяє зростаючим компаніям виявити свої слабкі й сильні сторони, підтвердити поточні результати і майбутній потенціал, а також використати сценарії what-if для прогнозування впливу інвестицій. Це стає можливим, коли всі процеси бізнесу ведуться в інтегрованій цифровій системі, яка слугує єдиним джерелом інформації. У такому разі прогнозна аналітика формує повну та достовірну картину фінансових перспектив і потенціалу бізнесу.

Компанії що зростають, також мають можливість використовувати результати прогнозної аналітики при обговоренні оптимальних і справедливих умов позики. Керівники можуть аналізувати кредитний рейтинг свого підприємства, перевіряти середню процентну ставку та платіжні угоди, які зазвичай використовуються для оцінювання. Аналітика також висвітлює ті аспекти бізнесу, які можна поліпшити, – від ланцюга поставок до клієнтського досвіду, щоб краще позиціонувати себе для кредиторів та інвесторів.

Візьміть під контроль своє фінансове майбутнє

Для підготовленого лідера залучення фінансування може стати значно легшим.

Сучасні цифрові технології надають можливість отримати актуальну інформацію про поточний стан і перспективи, які цілком можуть перетворитися на реальність завдяки новаторському мисленню та залученню інвестицій. Такий підхід не тільки оснащує бізнес інструментами для підвищення ефективності та збереження конкурентоспроможності в цифрову еру, але й дає потужний сигнал інвесторам, що їхні капіталовкладення будуть вигідними та безпечними.