>

Група Метінвест отримала дві нагороди в конкурсі SAP Quality Awards 2019

Група Метінвест отримала призові місця у двох номінаціях конкурсу SAP Quality Awards 2019 серед країн Центральної та Східної Європи. Завдяки продуктивній співпраці команд Метінвест і Метінвест Діджитал у сфері цифрової трансформації HR-процесів і масштабної міграції в хмару лауреати за свої вдало реалізовані проекти здобули відразу «золото» і «срібло».


Перше місце в категорії «Бізнес-трансформації» Метінвест отримав за успішне впровадження SAP SuccessFactors — рішення для автоматизації процесів управління ефективністю персоналу. Впровадження було реалізовано в Головній компанії, на ММК ім. Ілліча та «Азовсталі».

«Це був складний перспективний проект, що вимагав не тільки технологічних інновацій, а й фундаментальних змін культури та процесів, — розповідає Юлія Ряховська, керівник управління організаційного розвитку Метінвест. — Наша велика крос-функціональна команда працювала як один злагоджений механізм у режимі системних комунікацій. Але на досягнутому ми не плануємо зупинятися, і наступним етапом буде впровадження системи для підтримки процесів управління кадровим резервом, а також процесів навчання та розвитку».

У категорії «Інновації» Метінвест посів друге місце за впровадження рішення SAP HANA Enterprise Cloud.

«Цей проект став першим в Україні з переходу SAP-систем у хмару. Такі проекти, безумовно, зміцнюють лідерські та конкурентні позиції бізнесу. Отримання нагороди SAP Quality Awards — це визнання професіоналізму та чудовий приклад для інших прогресивних українських компаній», — зазначив директор SAP Ukraine Максим Матяш.

Сьогодні така міграція в хмару є наймасштабнішою в Центральній і Східній Європі.

«Нагороди міжнародного рівня — це не тільки причина гордості для команди Метінвест і Метінвест Діджитал, а й підтвердження зрілості наших цифрових рішень і запорука впевненості в тому, що ми досягнемо успіху на шляху цифрової трансформації бізнесу», — вважає генеральний директор Метінвест Діджитал Сергій Детюк.

Офіційна церемонія нагородження переможців SAP Quality Awards 2019 відбулася 29 травня у Празі на форумі SAP NOW 2019, де зібралися всі лауреати минулорічного міжнародного конкурсу.  Завдяки цій перемозі Метінвест може взяти участь у глобальному конкурсі SAP у Європі, на Близькому Сході та в Африці.

Нагадаємо, що торік на глобальному конкурсі SAP Quality Awards 2018 Метінвест посів друге місце, презентувавши міжнародному журі проект планування виробництва «Вугілля-кокс-чавун».