SAP Business One та SAP NetWeaver відповідають вимогам технічного захисту інформації в Україні, – експертний висновок

Результати експертизи SAP Netweaver Application Server та SAP Business One підтвердили відповідність програмних продуктів вимогам нормативних документів системи технічного захисту інформації в Україні в порядку, встановленому законодавством згідно з Нормативним Документом ТЗІ 2.5-004-99, на рівні гарантій  Г-2.

“Програмні продукти відповідають вимогам нормативних документів системи технічного захисту інформації в Україні, в обсязі функцій, зазначених у документі “Державна експертиза з технічного захисту інформації комплексу засобів захисту від несанкціонованого доступу програмного продукту SAP Netweaver Application Server. Версія 7. Технічні вимоги” та “Державна експертиза з технічного захисту інформації комплексу засобів захисту від несанкціонованого доступу програмного продукту SAP Business One 9.3. Технічні вимоги”, ― йдеться у відповідних експертних висновках.

Експертні роботи провела компанія «Айді Трейд» з ініціативи ТОВ «САП Україна».

SAP NetWeaver Application Server ― це компонент, який виконує функції сервера застосунків для рішень компанії SAP та застосунків, що розробляються іншими розробниками для платформи SAP.

SAP Business One ― це  комплексне рішення для планування ресурсів підприємств малого та середнього бізнесу. SAP Business One є клієнт-серверним застосунком, що складається з десктопного клієнта, сервера баз даних, і різних прикладних служб.

Про компанію

SAP – один зі світових лідерів на ринку корпоративних застосунків, який допомагає організаціям будь-якого розміру і різної спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Будь то допоміжні служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні застосунку – рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу і створити конкурентну перевагу. Рішеннями і сервісами SAP користуються понад 437 000 клієнтів, передові технології цієї компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та сталому розвитку.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні її клієнтами є понад 250 державних організацій, а також підприємства нафтогазового, енергетичного, металургійного сектора та інших галузей. SAP активно бере участь у розвитку національних IТ-кадрів України, співпрацюючи з провідними вузами країни в рамках глобальної програми «Університетський Альянс».

Більш детальна інформація доступна на сайті: www.sap.ua.