Прес-центр SAP Україна

SAP HANA та SAP BusinessObjects відповідають українським вимогам технічного захисту інформації

Програмні платформи SAP HANA та SAP BusinessObjects отримали експертні висновки щодо комплексної системи захисту. Результати експертизи свідчать, що дані цифрові рішення відповідають вимогам нормативних документів системи технічного захисту інформації в Україні.

“Програмні продукти відповідають вимогам нормативних документів системи технічного захисту інформації в Україні, в обсязі функцій, зазначених у документі “Державна експертиза з технічного захисту інформації комплексу засобів захисту від несанкціонованого доступу програмної платформи SAP HANA PLATFORM V.2. Технічні вимоги” та “Державна експертиза з технічного захисту інформації комплексу засобів захисту від несанкціонованого доступу програмної платформи SAP BUSINESSOBJECTS BUSINESS INTELLIGENCE 4.2. Технічні вимоги”, ― йдеться у відповідних експертних висновках.

Експертні роботи провела компанія «Айді Трейд».

SAP HANA ― платформа баз даних «in-memory» з поколоночним зберіганням даних для ведення бізнесу в реальному часі, що дає змогу спростити аналіз великих даних без їхнього дублювання.

SAP BusinessObjects ― платформа для бізнес-аналітики, що включає інструменти для адміністрування і організації процесу аналізу даних.

Про компанію

SAP ― один зі світових лідерів на ринку корпоративних застосунків, який допомагає організаціям будь-якого розміру і різної спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Чи то допоміжні служби, чи рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні застосунки ― рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу і створити конкурентну перевагу. Рішеннями і послугами SAP користуються понад 437 000 клієнтів, передові технології компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та сталому розвитку.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні її клієнтами є понад 250 державних організацій, а також, серед інших, підприємства нафтогазового, енергетичного та металургійного секторів.

Більш детальна інформація доступна на сайті: www.sap.ua.

Exit mobile version