Прес-центр SAP Україна

SAP планує досягти нульового викиду вуглецю до 2023 року

Це на два роки раніше від заявленого терміну. Торік компанія зменшила кількість викидів парникових газів більше, ніж планувалося.

Загалом це було пов’язано зі змінами формату роботи: працівники перебували вдома, тому викиди вуглецю, викликані щоденними поїздками на роботу й експлуатацією офісних будівель, знизилися. Скороченню вуглецевого сліду SAP у 2020 році сприяло і зменшення кількості відряджень. Завдяки цьому компанія змогла скоротити рівень викидів на 43% більше від очікуваного, викинувши 135 кілотонн замість планованих 238 кілотонн. Для порівняння: у 2019 році викиди SAP склали 300 тис. тонн.

SAP враховує всі свої прямі й непрямі викиди, а також вуглецевий слід, що виникає в ланцюжку поставок, пов’язаних зокрема з авіаперельотами, орендою автомобілів і сторонніми центрами обробки даних. Компанія використовує підхід, який передбачає запобігання, скорочення та компенсацію викидів. Так, наприклад, у роботі все частіше використовуються телекомунікаційні технології, а не бізнес-поїздки. Якщо викидів неможливо уникнути, застосовуються такі інновації, як енергоефективне освітлення в офісах, дієві системи охолодження в центрах обробки даних й альтернативні мобільні рішення. До того ж SAP компенсує неминучі викиди, підтримуючи кліматичні проєкти та працюючи з партнерами, які відповідають золотому стандартові, встановленому Gold Standard Foundation. Крім того, SAP постійно просуває нові корпоративні ініціативи: компанія зокрема зафіксувала внутрішню ціну на викиди вуглецю для бізнес-рейсів.

З 2017 року в межах програми Science Based Targets (SBTi) SAP вживає заходів щодо обмеження глобального потепління на 1,5 °C. Компанія використовує повністю відновлювані джерела енергії для живлення всіх центрів обробки даних з 2014 року. А завдяки власній «зеленій хмарі» SAP може пропонувати своїм клієнтам хмарні рішення з нульовим викидом вуглецю.

Крім того, SAP підтримує цілі в галузі сталого розвитку, затверджені Організацією Об’єднаних Націй, особливу увагу приділяючи ініціативам щодо боротьби зі зміною клімату. Компанія також допомагає понад 400 000 клієнтів по всьому світу реалізувати заходи щодо захисту клімату завдяки таким пропозиціям, як програма Climate 21. Дізнатися більше про рішення, спрямовані на захист клімату та безвідходну економіку, можна буде на віртуальному саміті SAP Sustainability Summit, який відбудеться 28-29 квітня.

 

Про компанію

SAP один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, який допомагає організаціям будь-якого розміру та різної спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Допоміжні служби чи рада директорів, склад або магазин, настільні чи мобільні додатки — рішення SAP дають змогу підвищити ефективність взаємодії окремих працівників і організацій загалом, сформувати глибоке розуміння бізнесу та створити конкурентну перевагу. Рішеннями й сервісами SAP користуються понад 400 000 клієнтів (зокрема і системи SuccessFactors), передові технології цієї компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та сталому розвитку.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні її клієнтами є понад 250 державних організацій, а також підприємства нафтогазового, енергетичного та металургійного секторів. SAP бере активну участь у розвитку національних IТ-кадрів України, співпрацюючи з провідними вузами держави в межах глобальної програми «Університетський Альянс».

Більш детальна інформація доступна на сайті: www.sap.ua.

Exit mobile version