Прес-центр SAP Україна

SAP анонсувала результати першого кварталу 2021 року, підвищивши прогноз на рік

Компанія SAP оприлюднила попередні фінансові результати за перший квартал 2021 року, який завершився 31 березня: 

«Ми бачимо, що наш портфель рішень активно розвивається. Особливо хочу відзначити нову пропозицію “RISE with SAP, що дуже швидко перетворилася в каталізатор трансформації бізнесу клієнтів. Наша екосистема, яка налічує понад 22 000 партнерів, а також потужний набір інноваційних можливостей стануть основою для стратегії на цей рік, головна мета якої  стабільне зростання в хмарному бізнесі»,  заявив Крістіан Кляйн, генеральний директор SAP SE. 

«Перший квартал 2021 року став унікальним у багатьох аспектах. У нас був найвищий за останні 5 років приріст хмарних замовлень, а також найзначніше за 10 років збільшення операційного прибутку та маржі. У середньостроковій перспективі швидке зростання хмарного бізнесу дасть нам змогу суттєво підвищити стійкість компанії та передбачуваність доходів»,  прокоментував Лука Мучич, фінансовий директор SAP SE. 

Перший квартал 2021 року: нові дані 

Окрім різкого зростання нового хмарного бізнесу, успішним також став запуск пропозиції «RISE with SAP», яка стимулює трансформацію бізнесу клієнтів у хмарі. Компанія досягла значних конкурентних переваг у сферах ERP, хмарних продуктів і рішень для цифрових ланцюжків поставок.

Незважаючи на серйозний вплив карантинних обмежень на бізнес Concurзбільшення хмарного доходу склало 13%, а доходи від хмарних рішень SaaS/PaaS виросли на 24% (не за МСФЗ у постійній валюті). Очікується, що такі показники дадуть змогу пришвидшити зростання хмарних доходів компанії. 

Під час кризи COVID-19 компанія SAP продовжує ефективно працювати з клієнтами за допомогою вбудованої стратегії віртуальних продажів і віддаленого впровадження. Раціональний підхід до найму персоналу й дискреційним витратам дав змогу заощадити кошти, наприклад, шляхом скорочення адміністративних витрат і витрат на поїздки завдяки проведенню онлайн-заходів. Близько 36 млн євро склали витрати через скасування щорічного оффлайнфоруму SAPPHIRE NOW та інших заходів для клієнтів, а також відряджень. Ці фактори в поєднанні з високою ефективністю роботи призвели до значного збільшення операційного прибутку та маржі (не за МСФЗ у постійній валюті), які суттєво перевищили ринкові очікування. 

2021 рік: плани та передбачувані результати 

SAP підвищила прогноз на 2021 рік, спираючись на високі плановані показники нового хмарного бізнесу, які мають зумовити відновлення зростання доходів. Очікується зниження доходів від ліцензій на програмне забезпечення протягом усього року в міру того, як усе більше клієнтів використовуватимуть пропозицію «RISE with SAP». Також передбачається, що ситуація з пандемією поступово стабілізується завдяки глобальним програмам вакцинації, що призведе до збільшення світового попиту в другій половині поточного року. 

Очікувані результати: 

Про компанію 

SAP  один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, який допомагає організаціям будь-якого розміру та різної спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Допоміжні служби чт рада директорів, склад або магазин, настільні чи мобільні застосунки  рішення SAP дають змогу підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій загалом, сформувати глибоке розуміння бізнесу та створити конкурентну перевагу. Рішеннями й сервісами SAP користуються понад 400 000 клієнтів (зокрема системи SuccessFactors), передові технології цієї компанії гарантують високу рентабельність і сприяють безперервній адаптації та сталому розвитку. 

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні її клієнтами є понад 250 державних організацій, а також підприємства нафтогазового, енергетичного та металургійного секторів. SAP бере активну участь у розвитку національних IТ-кадрів України, співпрацюючи з провідними вишами країни в межах глобальної програми «Університетський Альянс». 

Більш детальна інформація доступна на сайті: www.sap.ua.

Exit mobile version