Прес-центр SAP Україна

Ми в SAP підтримуємо Україну!

2 березня 2022

Як і весь світ, ми з жахом спостерігаємо за війною в Україні та засуджуємо російське вторгнення. Ці нелюдські й нічим невиправдані дії є нападом на демократію та людяність. Їх наслідки стосуються кожного з нас.

Економічні санкції є важливим механізмом у спробах відновити мир в Україні. Ми постійно спілкуємося з урядами США та країн Європи, цілком довіряємо їхнім діям і повністю підтримуємо вжиті на даний момент заходи. Ми припиняємо бізнес у росії та Білорусі відповідно до санкцій і, більше того, призупиняємо всі продажі послуг і продуктів SAP у цих країнах.

Зважаючи на те, що сотні тисяч людей залишають свої домівки, дуже важливо швидко знайти та надати їм притулок. Ми вже виділили 1 млн євро на гуманітарну підтримку українців та продовжуємо співпрацювати з національними організаціями Червоного Хреста, Агентством ООН у справах біженців (УВКБ ООН) та іншими організаціями, пропонуючи наші технології для підтримки їхніх зусиль.

Наприклад, наші програмні рішення допомагають організаціям реєструвати біженців, координувати зусилля волонтерів і закуповувати гуманітарні товари. Крім того, ми співпрацюємо з Qualtrics, щоб допомогти некомерційним організаціям і регіональним органам влади зрозуміти найнагальніші потреби людей, яких вони обслуговують, і надати їм житло та необхідні товари на місцях. Ми також запропонували перетворити частину наших офісних приміщень по всій Європі на склади та допомагаємо з розміщенням біженців.

Безпека та захист наших колег з України є надзвичайно важливими для нас. Тим колегам, які вирішили покинути країну, ми надаємо фінансову та матеріально-технічну підтримку, щоб максимально полегшити цей складний крок.

Сім’я SAP підтримує всіх, хто постраждав і нажаханий подіями в Україні. У війні немає переможців, і ми приєднуємося до інших у закликах до відновлення миру.

Крістіан Кляйн, CEO та член правління SAP SE

 

19 квітня 2022

SAP підтримує Україну, зупиняючи всі продажі та закриваючи хмарні операції в росії, повністю запроваджуючи міжнародні санкції та надаючи технологічну та гуманітарну допомогу Україні.

2 березня ми в SAP припинили всі продажі в росії, а потім у білорусі. Ми негайно запровадили всі без винятку міжнародні санкції та перебуваємо в постійному контакті з урядами США та країн Європи, підтримуючи їхні стратегії припинення цієї війни.

Окрім впровадження санкцій і припинення всіх продажів, ми активно згортаємо наші хмарні операції в росії.

Інформація в центрах обробки даних належать клієнтам, а не SAP. У рамках припинення роботи в хмарі ми надали російським компаніям, які не потрапили під санкції, вибір: видаляти їхні дані, надсилати їм або переміщувати до центру обробки даних за межами росії. Для тих російських компаній, які оберуть шлях міграції, ми не будемо продовжувати контракт після закінчення поточного терміну підписки.Локальні продукти

Ми також оголошуємо про намір припинити підтримку наших локальних продуктів у Росії. Ми розглядаємо кілька варіантів виконання цього рішення, кожен із яких гарантуватиме, що ми продовжуємо виконувати свої зобов’язання перед клієнтами, які не потрапили санкції.

Наші серця і надії з народом України. Більше всього ми хочемо, щоб ця війна закінчилася. До того часу SAP продовжуватиме допомагати постраждалим і сприяти відновленню миру.

Exit mobile version