Прес-центр SAP Україна

SAP підтверджує свою підтримку України

З моменту вторгнення Росії компанія SAP непохитно підтримувала народ України й продовжує віддано допомагати їй у 2023 році.

Одним з аспектів нашої допомоги є технологія. Від початку повномасштабної війни ми безплатно надали українським клієнтам підтримку програмного забезпечення та хмарних сервісів на суму понад 30 мільйонів євро. Звільнення від цієї плати ми подовжимо на перший квартал 2023 року, а також надамо Міністерству оборони України близько 1000 ліцензій на програмне забезпечення. Щоб гарантувати, що найважливіші закупівлі товарів можуть дістатися до України, торік ми надали відкритий доступ до SAP Ariba Discovery, що з’єднує бізнес-покупців із кваліфікованими постачальниками з усього світу, і продовжуємо надавати його в 2023 році. На сторінках постачальників бізнес-мережі SAP з’явилася кнопка «Підтримай Україну», яка дає їм змогу легко заявити про свою готовність надати допомогу, а покупцям – швидко знайти необхідне. На сьогодні понад 10 000 постачальників запропонувало власну підтримку, а більше 75% повідомлень із запитами про допомогу отримали відповідь.

SAP також співпрацює з організаціями на місцях. Так, ми передали провідні на ринку хмарні рішення громадській організації Enkidu Global, яка об’єдналася з Державним підприємством «Медичні закупівлі України» (ДП МЗУ), щоб забезпечити швидке й ефективне придбання медичних товарів для мільйонів українців. Організація Enkidu використовувала наші рішення, зокрема SAP Business Network, для створення централізованої платформи, завдяки якій ДП МЗУ може швидко знаходити постачальників для термінової доставки необхідних товарів.

Важливим аспектом нашої допомоги були благодійні внески, зокрема й від працівників компанії. Загалом SAP пожертвувала понад 4,2 мільйона євро на підтримку України у співпраці з такими організаціями, як UNICEF, UNHCR Ukraine та Німецький Червоний Хрест.

SAP також допомагає економічному відновленню держави. У тісному партнерстві з урядом України, зокрема з Міністерством цифрової трансформації, ми підтримуємо ініціативи, спрямовані на розвиток технологічної галузі, завдяки інноваціям і цифровізації.

Коли ми дивимося вперед, на рік, який розпочався, наші серця та надії залишаються з народом України, а наша відданість їй — і далі непохитна.

Exit mobile version