Прес-центр SAP Україна

SAP Ukraine разом із компанією АЙГЕНМЕТОД стали партнерами XVIII Форуму HR-директорів

Цьогорічний форум, що відбувся 9 червня, був присвячений викликам, які постають перед HR-керівниками в нинішніх умовах війни: людські ризики, пов’язані із роботою  працівників в кризових ситуаціях, важливість планування неперервності робочих процесів, міграція, демографічні зміни, управління віддаленими співробітниками, трансформація корпоративної культури під впливом теперішніх реалій, вигорання, втрата мотивації тощо.

Серед запрошених спікерів була й Ганна Мікулицька, керівна директорка SAP Ukraine. Ганна взяла участь у СЕО-панелі «Лідер — психолог», у якій директори провідних українських і міжнародних компаній поділилися досвідом та стратегіями, необхідними для створення ефективних команд, а також думками про те, наскільки важливо бути частково психологом і знаходити оптимальні шляхи для роботи з колективом кожному керівнику.

Подолати виклики, досягти своїх цілей і забезпечити безперервність та результативність бізнес-процесів допомагають рішення SAP, а завдяки SAP SuccessFactors HR-керівники можуть покращити роботу та бути ефективнішими.

«Для створення більш результативних процесів у HR потрібно використовувати нові інструменти, технології та інновації. Рішення SAP SuccessFactors дають HR-керівникам можливість створювати  індивідуальний досвід, завдяки якому їхні співробітники залишаються щасливими, продуктивними та залученими. Пакет SAP SuccessFactors Human Experience Management (HXM) посилює зв’язок між HR і бізнесом, щоб допомогти організаціям створити сталі колективи та бути прибутковими»,прокоментувала Ганна Мікулицька, керівна директорка SAP Ukraine.

АЙГЕНМЕТОД є Gold-партнером SAP в Україні, забезпечуючи високий рівень експертизи у сфері SAP-консалтингу. Компанія є фахівцем у впровадженні аналітичних систем і систем бюджетування на базі SAP, зокрема і хмарних технологій для HR.

«На форумі обговорювались питання стратегії майбутнього керування персоналом та ефективності використання інструментів, які доцільно використовувати для побудови й автоматизації HR-процесів на підприємствах. Стратегічним кроком для організацій, які прагнуть зробити свої кадрові операції більш ефективними, продуктивними та орієнтованими на розвиток співробітників, є впровадження дієвих інструментів, таких як SAP SuccessFactors. Завдяки інтегрованому підходу, потужній функціональності та  хмарній архітектурі рішення SAP для HR стають незамінним засобом для досягнення успіху й допомагають подолати виклики сьогодення», зазначив Микола Струтинський, один із засновників  компанії АЙГЕНМЕТОД.

Понад 240 млн користувачів у більш ніж 200 країнах застосовують SAP SuccessFactors.

Довідка про компанії

SAP  один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, який допомагає організаціям будь-якого розміру і різної спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Будь то допоміжні служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні додатки – рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу і створити конкурентну перевагу. Рішеннями і сервісами SAP користуються понад 400 000 клієнтів (в тому числі і системи SuccessFactors), передові технології цієї компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та сталого розвитку.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні її клієнтами є понад 250 державних організацій, а також підприємства нафтогазового, енергетичного, металургійного та інших секторів. SAP має мережу професійних і високваліфікованих партнерів, які надають свої послуги в Україні. Компанія активно допомагає українському бізнесу та населенню під час війни. Більш детальна інформація доступна на сайті: www.sap.ua.

Eigenmethod (https://www.eigenmethod.com/) – компанія, що забезпечує високий рівень експертизи в сфері SAP консалтингу та має статус Gold SAP партнера в Україні. Eigenmethod має великий галузевий досвід роботи з лідерами ринку, а також визнання компетентності команди як з боку вендора SAP так і з боку замовників.

Експертний фокус компанії – автоматизація процесів HR та управління персоналом, впровадження систем ERP,  впровадження аналітичних систем та систем бюджетування на базі продуктів SAP з методологічною підтримкою в частині бізнес-консалтингу.

Exit mobile version