Прес-центр SAP Україна

Українські таланти на Gen-E 2023 — найбільшому європейському заході з підприємництва

Warm Up Ukraine — команда учнів-підприємців Чернівецького професійного ліцею автомобільного сервісу — цього тижня представляла Україну на Gen-E 2023. Протягом 2022/23 навчального року ці студенти брали участь у популярній програмі JA Company Programme — річному курсі підприємництва від Junior Achievement — і стали переможцями національного конкурсу «Компанія року» зі своєю бізнес-ідеєю щодо портативних турбопічок.

Перш ніж вибрати команду-переможця для участі в Gen-E від України, 40 компаній, заснованих студентами JA в Україні, продемонстрували свій бізнес на ярмарку молодіжного підприємництва Junior EXPO, що пройшов у Львові в березні 2023 року, після чого 26 травня відбувся національний конкурс «Компанія року». За результатами участі в програмі понад 280 молодих людей отримали практичний досвід ведення власного бізнесу під керівництвом викладачів і бізнес-менторів.

«JA Ukraine пишається тим, що розвиває підприємницькі навички серед юних українців, оскільки вони є основою для відбудови нашої економіки, — коментує Юрій Токарський, генеральний директор JA Ukraine. — Мережа бізнес-наставників і підприємців JA в Європі є чудовою екосистемою для перевірки й висвітлення найкращих бізнес-ідей молоді та втілення їх у реальність. Ми твердо переконані, що юні підприємці-початківці з України отримають від цього користь».

Фестиваль Gen-E 2023, що тривав у Стамбулі з 12 по 14 липня, зібрав понад 800 молодих підприємців, викладачів, ділових партнерів і політиків із 39 країн. Ці команди були відібрані з понад 390 000 студентів програм Junior Achievement для старших класів середньої школи та університетів за допомогою цифрових інтерв’ю, письмових доповідей, сценічних презентацій і виставкових стендів.

Студенти з Warm Up Ukraine продемонстрували свій бізнес-продукт для всієї екосистеми молодіжного підприємництва на Gen-E й привернули увагу потенційних клієнтів та інвесторів. Так їхня бізнес-ідея перейшла від концепції до реалізації та відкриття власної справи.

Керівна директорка SAP Ukraine та майбутній член правління JA Ukraine Ганна Мікулицька була в складі журі на фестивалі Gen-E, що віддзеркалює давню співпрацю між SAP та Junior Achievement щодо підтримки молодих підприємницьких талантів у Європі, а з 2023 року — і в Україні.

Участь Ганни в Gen-E стала важливою подією в історії компанії SAP, оскільки SAP Ukraine вперше з початку російського повномасштабного вторгнення приєднався до заходу на світовій арені. Підтримка таких подій, як Gen-E, скоординована із зусиллями SAP у сфері КСВ, що спрямовуються на стимулювання молодіжних інновацій і підприємництва для подолання безробіття та соціальної ізоляції серед молоді.

«Це неймовірно – бачити, як українська молодь інтегрувалася в європейський підприємницький ландшафт,зазначає Ганна Мікулицька. – Участь SAP Ukraine у фестивалі Gen-E сигналізувала про нове відчуття надії, що виникає серед теперішніх труднощів. Такі події служать каталізатором змін, забезпечуючи платформу для розширення можливостей талановитих молодих підприємців. Змагаючись у цьому заході, юні учасники продемонстрували свою стійкість, наполегливість, адаптивність і рішучість у подоланні перешкод. Багато хто шукав альтернативні ринки й підтримку для свого бізнесу, а також використовував цифрові технології – усе це має вагоме значення у відбудові економіки України. Разом із Junior Achievement майбутнє нашої країни, безперечно, у правильних руках».

Довідка про компанії

Junior Achievement Ukraine є членом JA Worldwide глобальної некомерційної організації, яка здійснює практичне навчання підприємництва й підготовку до роботи та дбає про фінансові навички молоді. У минулому навчальному році мережа JA в Європі надала юним студентам понад 6,6 мільйонів навчальних програм в онлайн-форматі, а також в індивідуальному та змішаному. В Україні JA співпрацює з понад 270 загальноосвітніми та професійно-технічними закладами, пропонуючи курси з підприємництва та фінансової грамотності. Компанія SAP підтримує розвиток мережі JA в Україні, вважаючи, що талановита й підприємницька молодь є ключем до відновлення економіки країни.


SAP
  один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, який допомагає організаціям будь-якого розміру і різної спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Будь то допоміжні служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні додатки – рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу і створити конкурентну перевагу. Рішеннями і сервісами SAP користуються понад 400 000 клієнтів (в тому числі і системи SuccessFactors), передові технології цієї компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та сталого розвитку.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні її клієнтами є державні організації, а також підприємства нафтогазового, енергетичного, металургійного, фармацевтичного та інших секторів. SAP має мережу професійних і високваліфікованих партнерів, які надають свої послуги в Україні. Компанія активно допомагає українському бізнесу та населенню під час війни. Більш детальна інформація доступна на сайті: www.sap.ua.

Exit mobile version