>

Датацентр «ПАРКОВИЙ» підтвердив сертифікат SAP для аутсорсингових партнерів у хмарних та інфраструктурних операціях

Parkovyi DC (Датацентр «ПАРКОВИЙ») успішно пройшов пересертифікацію та аудит. Сертифікація SAP допомагає клієнтам визначати найкращих у своєму класі постачальників послуг, які відповідають їхнім вимогам щодо якості та географії.

«Вибір надійного та кваліфікованого партнера забезпечує якісну підтримку технологій SAP і всього ІТ-ландшафту компанії. ДЦ “Парковий” пройшов експертизу й підтвердив свою відповідність вимогам SAP, а отже, датацентр тепер розширить можливості надання послуг для хмарних та інфраструктурних операцій в Україні. Інтегруючи доцільні технології та рішення, ми зможемо запропонувати нашим клієнтам ширший вибір і більше гнучкості й перспектив на їхньому шляху до становлення інтелектуальних підприємств», — зазначила Ганна Мікулицька, керівна директорка SAP Ukraine.

Датацентр «ПАРКОВИЙ» здійснює експлуатацію та обслуговування серверів, на яких працює програмне забезпечення SAP.

«Відповідність хмарної інфраструктури високим стандартам якості SAP лише підтверджує надійність технологій і стабільність бізнес-процесів для клієнтів. Розміщуючи свої рішення на основі SAP у сертифікованій хмарі ДЦ “Парковий”, клієнти підтримують сталі, організаційно й економічно ефективні процеси та сервіси на рівнях, гарантованих сертифікатом SAP у хмарних та інфраструктурних операціях», — зазначив Володимир Покатілов, директор Датацентру «ПАРКОВИЙ».

Датацентр також продовжує розвивати такі напрямки:

  • організація процесу керування хмарою в такий спосіб, щоб клієнт міг контролювати всі дії, пов’язані з нею;
  • впровадження й міграція з послугами оцінювання, планування та вироблення стратегії;
  • постійний моніторинг потужності з балансуванням і продуктивністю для інфраструктури рішень на основі SAP для підвищення ефективності та стабільності клієнта.

ДЦ «ПАРКОВИЙ» допомагає створити чітку структуру управління, яка забезпечить безперебійну роботу хмарних операцій.

У 2021 році «Парковий» став першим в Україні хостинг-провайдером, отримавши відразу два сертифікати − SAP Certified in SAP HANA Operations та SAP Certified Provider of Cloud and Infrastructure Operations. Усіх сертифікованих аутсорсингових партнерів у хмарних та інфраструктурних операціях можна знайти на сайті за посиланням.

Довідка про компанії

Parkovyi DC – український дата-центр, який спроєктувала та побудувала компанія Schneider Electric. ПАРКОВИЙ єдиний з комерційних дата-центрів в Україні, який має сертифікат TIER ІІІ Design від Uptime Institute. У 2021 році компанія повністю оновила ІТ-інфраструктуру, для чого використала обладнання від Schneider Electric, Dell, Cisco.

Наші послуги: фізичне розміщення; хмарні сервіси; кібербезпека; резервне копіювання та аварійне відновлення.

Більш детальна інформація доступна на сайті: www.datapark.com.ua


SAP
  один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, який допомагає організаціям будь-якого розміру і різної спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Будь то допоміжні служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні додатки – рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу і створити конкурентну перевагу. Рішеннями і сервісами SAP користуються понад 400 000 клієнтів (в тому числі і системи SuccessFactors), передові технології цієї компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та сталого розвитку.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні її клієнтами є державні організації, а також підприємства нафтогазового, енергетичного, металургійного, фармацевтичного та інших секторів. SAP має мережу професійних і високваліфікованих партнерів, які надають свої послуги в Україні. Компанія активно допомагає українському бізнесу та населенню під час війни. Більш детальна інформація доступна на сайті: www.sap.ua.