>

Компанія SAP зосереджена на успіху своїх клієнтів та розвитку партнерської екосистеми

[Київ, 14 вересня 2023] — Успіх клієнта завжди був та залишається центральним елементом стратегії компанії SAP. За роки своєї діяльності, компанія робить все можливе, щоб надавати клієнтам інноваційні та надійні рішення, які допомагають їм досягати власних бізнес-цілей. Але для досягнення цього успіху компанії SAP потрібно будувати сильну партнерську екосистему.

14 вересня 2023 року відбувся партнерський форум, під час якого представники SAP Ukraine обговорили найактуальніші питання й обмінялися ідеями та пропозиціями компанії з сертифікованими партнерами.

На зустрічі зокрема розглядалася тема партнерських проєктів. Крім цього, Едем Адаманов, генеральний директор Медичних закупівель України (МЗУ), єдиної нацагенції, що забезпечує централізовану закупівлю якісних ліків та медвиробів за кошти держбюджету, та Ігор Лисенко, керівник відділу IT-розвитку МЗУ, розповіли про процес внутрішньої трансформації ІТ-екосистеми в державній установі. На цьому заході своєю візією майбутнього України щодо економічної сфери та сценаріїв розвитку війни також поділився Сергій Фурса, запрошений експерт, український інвестиційний банкір, фінансовий спеціаліст, публіцист, радіо- й телеведучий.

«Ми хочемо розвивати динамічну партнерську екосистему, завдяки якій і надалі можна буде ефективно трансформувати український бізнес в інтелектуальні підприємства. Партнери використовують власний досвід та експертизу, що дає клієнтам змогу задовольняти свої бізнес-потреби, ставати більш прибутковими та, що не менш важливо, розвиватися стабільно. Подібні зустрічі дуже цінні: вони дозволяють нам побачити один одного особисто, поспілкуватися щодо актуальних питань, поділитися думками та вислухати побажання всіх сторін», — зазначила Ганна Мікулицька, керівна директорка SAP Ukraine.

«Співпраця з партнерами завжди була ключовою складовою нашого успіху. Ми віримо, що разом можемо створити більше цінностей для наших клієнтів та спільно реалізувати найкращі можливості наших продуктів та послуг. Тому ми активно працюємо над покращенням партнерського досвіду та розширенням можливостей співпраці. Один з наших головних пріоритетів це створення сприятливого середовища для партнерів, де вони можуть рости та розвиватися разом з нами. Ми розширюємо програми підтримки партнерів, надаючи їм доступ до найновіших технологій та ресурсів, що допомагають їм реалізовувати власний потенціал», —додав Денис Бельський, керівник напрямку роботи з партнерами SAP Ukraine.