>

SAP розширює підтримку українських компаній

SAP продовжує підтримку українських компаній, розпочату в 2022 році. Послуги з підтримки програмного забезпечення та хмарні послуги SAP залишаються безкоштовними до кінця 2024 року. Скасування цієї оплати становить приблизно 60 мільйонів євро протягом трьох років.

З нагоди найбільшої щорічної конференції з відновлення України — Ukraine Recovery Conference, яка цього року відбулася в Німеччині — SAP, світовий лідер у сфері корпоративних додатків та бізнес-AI, ділиться підсумками своєї підтримки Україні.

Підтримка українських експортерів

SAP продовжує підтримувати українські компанії, надаючи експортерам безкоштовний доступ до SAP Business Network. Ця платформа робить українські продукти видимими для сотень тисяч покупців у всьому світі, сприяючи глобальним торгівельним можливостям.

Інвестиції в локалізацію

SAP продовжує інвестувати в локалізацію своїх рішень для задоволення потреб українського ринку.

Постійна підтримка цифрової трансформації України

SAP сприяє цифровізації процесів у Міністерстві оборони України та підтримує критично важливу інфраструктуру країни. Завдяки технологіям SAP медичні закупівлі в країні здійснюються ефективніше.

Підтримка освіти

У партнерстві з SAP University Competence Center (UCC Magdeburg) та SAP University Alliances, SAP надає українським університетам безкоштовний доступ до хостинг-центру, де розгортаються системи SAP з метою покращення технічних навичок та практичного досвіду студентів. Ця ініціатива наразі використовується п’ятьма університетами по всій Україні.

У 2023 році компанія SAP надала безкоштовний доступ для українців до своїх навчальних та сертифікаційних курсів, включно з університетами. Ознайомитися з переліком доступних курсів можна за посиланням.

Благодійні ініціативи

SAP підтримує українців, надаючи допомогу численним місцевим та міжнародним благодійним ініціативам на суму понад 4,5 мільйони євро. Співробітники компанії як в Україні, так і поза її межами активно долучаються до цих проєктів.