>

SAP укладає угоду про придбання WalkMe, сприяючи трансформації бізнесу шляхом покращення досвіду клієнтів і збагачення пропозицій SAP Business AI

Компанії SAP SE (NYSE: SAP) і WalkMe Ltd. (NASDAQ: WKME) заявили про укладення угоди, згідно з якою SAP придбає WalkMe, лідера платформ інтерактивної інтеграції (digital adoption platforms,DAP).

Рішення WalkMe допомагають організаціям адаптуватися до сучасних технологічних змін завдяки передовим функціям керівництва й автоматизації, що дають змогу безперебійно виконувати робочі процеси в будь-якій кількості застосунків. Це зумовлює якісніше впровадження основного застосунку та сприяє реалізації його цінності.

Виконавча й наглядова ради SAP SE та рада директорів WalkMe схвалили грошову транзакцію на суму 14,00 доларів США за акцію, що дорівнює приблизно 1,5 млрд доларів США. Ціна пропозиції становить 45 % надбавки до ціни акцій WalkMe на момент закриття 4 червня 2024 року.

Завдяки цій купівлі доповнюється портфель рішень SAP щодо управління бізнес-трансформаціями, щоб допомогти клієнтам на їхньому шляху удосконалень.

«Застосунки, процеси, дані та люди — це чотири ключові елементи успішної бізнес-трансформації. Придбавши WalkMe, ми подвоюємо підтримку, яку надаємо нашим кінцевим користувачам, допомагаючи їм швидко освоювати нові рішення та функції, щоб отримати максимальну вигоду від своїх інвестицій в ІТ», — прокоментував Крістіан Кляйн, генеральний директор і член виконавчої ради SAP.

WalkMe: зосередження на аналізі впровадження та трансформації бізнесу

«Ми дуже раді об’єднати власні зусилля із можливостями SAP. Це придбання знаменує важливу віху на нашому шляху, даючи клієнтську базу та ресурси, необхідні для вдосконалення наявних продуктів і більшого охоплення нашого ринку. За допомогою екосистеми SAP компанія WalkMe зможе виявити нові перспективи для зростання та надавати ще більшу цінність нашим клієнтам. Разом ми з нетерпінням чекаємо майбутнього з його інноваціями та винятковим сервісом», — зазначив Ден Адіка, генеральний директор WalkMe.

WalkMe допомагає підприємствам підвищити продуктивність і знизити ризики, надаючи послідовне й ефективне використання програмного забезпечення та робочих процесів, які воно підтримує. DAP компанії, що працює на основі середовища її застосунків, виявляє місця, де користувачі стикаються з труднощами, і пропонує індивідуальну підтримку й автоматизацію, необхідні для виконання завдань у робочому потоці, незалежно від самого застосунка. Важливо те, що WalkMe продовжить підтримувати програми, які не належать до SAP.

Незабаром WalkMe запустить WalkMeX copilot, який використовуватиме контекстну обізнаність та штучний інтелект компанії, щоб пропонувати найкращий із можливих наступний крок для будь-якого робочого процесу в будь-якому місці. WalkMeX завжди зможе бути активним, слугуючи додатковим шаром на кожен із застосунків, зокрема на копілоти від різних постачальників, які компанії використовують у своїх ландшафтах. Інтеграція можливостей впровадження WalkMe з копілотом SAP Joule підвищить ефективність роботи ШІ-асистента й продуктивність для всіх клієнтів SAP. Крім того, таке об’єднання унікальних функцій електронного навчання в рішенні SAP Enable Now з WalkMe сформує центр підходу SAP до подальшої трансформації, орієнтованої на людей.

Придбання потребує схвалення від акціонерів WalkMe та необхідних регуляторних дозволів та повинне завершитися в третьому кварталі 2024 року. Очікується, що вплив угоди на неконсолідовані доходи на акцію SAP за 2024 фінансовий рік буде незначним.

Про WalkMe

WalkMe (NASDAQ: WKME), штаб-квартира якої розташована в Тель-Авіві, Ізраїль, запровадила інновації та рішення DAP, щоб компанії могли ефективно орієнтуватися в постійних змінах, спричинених технологіями. Завдяки WalkMe організації підвищують свою продуктивність і знижують ризики, гарантуючи послідовне, відповідальне та дієве впровадження програмного забезпечення й робочих процесів, які воно надає. Такі клієнти, як IBM, Nestle, ThermoFisher Scientific і Міністерство оборони США, довіряють WalkMe створювати орієнтовані на людей умови, необхідні для покращення ефективності робочих процесів і максимізації рентабельності інвестицій у програмне забезпечення.