>

Відповідь SAP на занепокоєння стосовно COVID-19

Здоров’я та благополуччя наших працівників, клієнтів і партнерів є основним пріоритетом для SAP, тож ми уважно стежимо за ситуацією з коронавірусом (COVID-19).

Дані з наших хмарних систем допомогли зрозуміти наслідки впливу COVID-19. Наприклад, кількість відряджень, зафіксованих нашими клієнтами у системі SAP Concur, знизилася на 20% порівняно з минулим роком. Зі свого боку ми будемо тісно співпрацювати в межах екосистеми, щоб використати наявні технології для пом’якшення економічних наслідків для суспільства. Зокрема, ми незабаром оголосимо, як мережа SAP Ariba буде забезпечувати удосконалену прозорість і доступ до альтернативних джерел у ланцюжках постачання, які зазнали змін через розповсюдження вірусу. 

Виходячи з цього керівництво SAP ухвалило рішення скасувати всі події SAP, які заплановані на березень 2020 року в якості запобіжного заходу. Це рішення охоплює всі міжнародні події та заходи, незалежно від розміру чи типу, зокрема: 

  • SAP Concur Fusion в Орландо, штат Флорида, 9–12 березня
  • SAP Ariba Live в ЛасВегасі, штат Невада, 16–18 березня
  • Усі заходи SAP NOW (раніше відомі як SAP Forum) у березні

Це також стосується і нашої участі в усіх заходах третіх сторін, включно з SXSW в Остіні, штат Техас, 1320 березня 2020. 

Під час запланованих дат проведення SAP Concur Fusion і SAP Ariba Live буде запропоновано ряд безкоштовних та відкритих онлайн-заходів. 

Саміт Qualtrics X4 у Солт-Лейк-Сіті, штат Юта, перенесений на початок осені 2020 року. 

Наразі ми доопрацьовуємо альтернативні плани для кожної події, тож усю подальшу інформацію ви зможете отримати вже незабаром. 

Перепрошуємо через будь-які незручності, які може спричинити наше рішення, але передусім ми прагнемо обмежити розповсюдження цього вірусу та захистити здоров’я клієнтів, колег і партнерів. 

Поширені питання 

Чому SAP ухвалив таке рішення? 

Здоров’я та благополуччя наших працівників, клієнтів і партнерів є основним пріоритетом для SAP. Ми вирішили скасувати всі події та заходи SAP, які заплановані на березень 2020 року як запобіжний захід проти поширення COVID-19. 

Яких подій стосується це рішення? 

Це рішення охоплює всі міжнародні події та заходи, незалежно від розміру чи типу, які мали відбутися у березні 2020 року. 

Чи буде SAP присутнім на сторонніх заходах, таких як SXSW та HIMSS? 

Здоров’я та благополуччя наших працівників це основний пріоритет SAP. Враховуючи всі зусилля компанії та необхідність бути присутніми на цих заходах, ми були змушені ухвалити важке, але важливе рішення щодо скасування участі нашої компанії на цих заходах і всіх інших заходах у березні, щоб нашим працівникам не потрібно було подорожувати в умовах ситуації, спричиненої COVID-19. 

Чи впливає це рішення на події, що мають відбутися після березня 2020 року? 

Наразі всі заходи, заплановані на квітень 2020 року і далі, включно зі щорічною конференцією SAPPHIRE NOW + ASUG, мають відбутися за планом. 

Якщо я придбав квиток на подію, чи отримаю я тоді відшкодування? 

Інформація про відшкодування чи альтернативні пропозиції залежно від події буде повідомлена незабаром. 

Якщо я забронював готель через вебсайт заходу, чи отримаю я відшкодування? 

Інформація про відшкодування залежно від події буде повідомлена незабаром. 

У мене були заплановані важливі зустрічі з членами спільноти SAP під час відвідування події. Як я можу перепланувати зустрічі? 

Представник SAP зв’яжеться з вами, щоб допомогти перенести ваші заплановані зустрічі. 

До кого я маю звернутися для отримання додаткової інформації? 

Ви отримаєте інформаційне повідомлення від події, на яку зареєструвались, де будуть надані додаткові деталі та контактна інформація стосовно будь-яких запитань.

English version: https://news.sap.com/2020/03/sap-events-announcement-march-2020/