>

Метінвест Діджитал отримав статус сертифікованого партнера SAP

Метінвест Діджитал пройшов міжнародну сертифікацію й отримав статус партнера компанії SAP за напрямками SAP S/4HANA, SAP Ariba та SAP Sales Cloud.

Експерти Метінвест Діджитал володіють глибокою технічною експертизою та понад 10-річним досвідом впровадження, розвитку й підтримки інтегрованих систем управління SAP на підприємствах Групи Метінвест. Отриманий статус партнера SAP підтверджує міжнародний рівень кваліфікації спеціалістів компанії з консалтингу і впровадження технологічних рішень за напрямками:

  • SAP S/4HANA – для комплексної автоматизації бізнес-процесів підприємств у сфері фінансів, виробництва, планування, обліку витрат, логістики, збуту, управління ремонтами;
  • SAP Ariba – для автоматизації процесів верифікації постачальників та організації онлайн-закупівель;
  • SAP Sales Cloud – для автоматизації взаємодії з клієнтами та управління продажами.

Директор з інформаційних технологій Групи Метінвест, генеральний директор Метінвест Діджитал Сергій Детюк: 

– Наш досвід впровадження та інтеграції SAP-систем на підприємствах Групи Метінвест унікальний за змістом та масштабом не лише для України, але й для країн Центральної та Східної Європи. Реалізовані нами проєкти неодноразово отримували міжнародне визнання. Завдяки співпраці з SAP Метінвест Діджитал автоматизував бізнес-процеси Групи практично в усіх напрямках діяльності. Ми впровадили й зараз ефективно підтримуємо 17 SAP-систем, в яких працює понад 23 тисяч співробітників Метінвесту. Економічний ефект від автоматизації виробничих і бізнес-процесів на підприємствах Групи Метінвест за 2018-2019 роки становить декілька десятків мільйонів доларів. Партнерський статус від компанії SAP – закономірний результат нашої плідної багаторічної співпраці. У майбутньому він дозволить нам підвищити якість й ефективність впровадження ІТ-рішень на базі продуктів SAP як для Метінвесту, так і для зовнішніх клієнтів.

Розвиток партнерства з SAP, світовим лідером ринку корпоративних додатків для автоматизації бізнес-процесів, є одним із пріоритетних напрямків Метінвест Діджитал. Компанія продовжує рух у напрямку сертифікації та упродовж 2020 року планує отримати підтвердження партнерського статусу з автоматизації процесів управління персоналом на платформі SAP SuccessFactors.

Директор SAP Ukraine Максим Матяш:

– Провідні позиції, які по праву займає Група Метінвест в міжнародних рейтингах SAP Quality Awards у категоріях «Бізнес-трансформації» й «Інновації», безпосередньо пов’язані з успішним впровадженням проєктів з управління людськими ресурсами на базі рішення SAP SuccessFactors і міграцією усього масиву бізнес-додатків Групи Метінвест, а це 138 різних SAP-підсистем, у хмарну інфраструктуру SAP HANA Enterprise Cloud. Ці приклади – лише «верхівка айсбергу» того досвіду та експертизи, які напрацювала внутрішня команда IT в застосуванні інноваційних інструментів SAP. Вони допомагають бізнес-підрозділам Групи гнучко та оперативно реагувати на виклики ринків і реалізовувати найбільш сміливі  й прогресивні сценарії в організації та управлінні ключовими бізнес-процесами Метінвесту. Додаткової згадки заслуговують інноваційні проєкти Групи Метінвест із впровадження системи закупівельної діяльності на базі рішення SAP Ariba, а також SAP Innovation Management для оптимізації опрацювання пропозицій співробітників та інші. Виділення ІТ-підрозділу Групи Метінвест і його трансформація в окрему компанію Метінвест Діджитал розширює горизонт застосування широкого спектру інноваційних експертиз нової компанії, як повноцінного партнера SAP у рамках Групи Метінвест та за її межами. Ми відчуваємо підвищений клієнтський попит на інноваційний досвід в Україні й більшості країн Східної та Західної Європи, тому оптимістично оцінюємо можливості застосування експертизи команди. Також високо оцінюємо потенціал розвитку партнерської співпраці з Метінвест Діджитал у широкому географічному і функціональному спектрі технологій SAP.

Група Метінвест – найбільший клієнт SAP в Україні. У 2014 році Метінвест отримав сертифікат Центру експертизи клієнта SAP рівня Primary, а у 2017 році – сертифікат рівня Advanced. Компанія стала першою в Україні, четвертою на теренах СНД та увійшла до ТОП-50 світових компаній, сертифікованих на цьому рівні.

Довідкова інформація:

Метінвест Діджитал – українська ІТ-компанія, що спеціалізується на цифровій трансформації великого бізнесу і реалізує проєкти в Україні, Європі та Північній Америці.

Компанія розробляє, впроваджує і підтримує комплексні ІТ-рішення з побудови технологічної інфраструктури, розвитку інформаційних систем, аутсорсингу, системної інтеграції, кібербезпеки й захисту інформації. Метінвест Діджитал – ІТ бізнес-партнер Групи Метінвест, обслуговує понад 30 підприємств холдингу в усьому світі.

Більше інформації про компанію на сайті: http://www.metinvest.digital/

SAP – один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, який допомагає організаціям будь-якого розміру і різної спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом.

Рішеннями та сервісами SAP користуються понад 440 000 клієнтів. На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні її клієнтами є понад 250 державних організацій, а також підприємства нафтогазового, металургійного секторів.

Докладніша інформація на сайті: https://www.sap.com/ukraine/about.html

Метінвест – міжнародна гірничо-металургійна група компаній. Входить до топ-50 сталеливарних і до топ-10 гірничодобувних компаній світу. Група має значні запаси залізної руди, володіє вугільними шахтами і металургійними підприємствами в Україні, Болгарії, Великобританії, Італії та США. Метінвест реалізує продукцію через власну мережу продажів у понад 100 країнах. Зі сталі Метінвесту побудовані знакові об’єкти у всьому світі. Наприклад, стадіон «Олімпійський» і Дарницький міст у Києві, нове укриття над четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС, кампус Apple у Каліфорнії та хмарочос «Уламок» у Лондоні.

Докладніша інформація на сайті: https://metinvestholding.com/