>

Компанія SAP представила нову організаційну структуру та управлінську команду в Південно-Східній Європі

У липні 2020 року в компанії SAP відбулися нові кадрові призначення. Керуючим директором у країнах кластера стала Жозефін Галла.

Жозефін Галла

Посаду головного операційного директора у Південно-Східній Європі займає Грегор Поточар, чинний керівник SAP Slovenia, який поєднує обидві ролі.

Першочерговим завданням нової управлінської команди стане подальше зміцнення бізнесу компанії в цьому регіоні, а саме в Україні, Румунії, Болгарії, Словенії, Хорватії, Сербії, Албанії, Боснії та Герцеговині, Косово, Македонії, Молдові та Чорногорії. Також у зону відповідальності топ-менеджерів входить реалізація нової регіональної стратегії та успішне просування продуктів компанії в країнах Південно-Східної Європи.

«Я впевнений, що великий міжнародний досвід Жозефін, здобутий на трьох континентах, а також сильні лідерські якості в поєднанні з місцевим досвідом і знаннями Грегора приведуть нас до нової ролі в регіоні, який має чималий потенціал для подальшого розвитку», − вітаючи нових лідерів, заявив Том Кіндерманс, керуючий директор SAP у Центральній і Східній Європі.

«Стратегію в цьому регіоні ми будемо вибудовувати в межах глобальної стратегії SAP, яка передбачає максимальну клієнтоорієнтованість. Це дасть локальним ринкам можливість налагодити канали зв’язку й інтегрувати пропонований нами портфель послуг. Так ми повертаємося до нашої основної місії − допомогти бізнесу працювати краще. Також я бачу в цьому можливість для зростання, − підкреслив Грегор Поточар. − Основою для подальшого розвитку в регіоні буде просування хмарного портфеля SAP. Крім цього, до стратегічних цілей належать управління призначеним для користувача досвідом і людськими ресурсами, інтелектуальне управління фінансами, стратегічні закупівлі та розширена бізнес-аналітика. Ці сфери стануть особливо важливими для компаній у той час, коли ми зіткнемося з наслідками пандемії COVID-19».

Жозефін Галла володіє більш ніж десятирічним досвідом роботи в технологічній сфері, а також у секторах державних послуг, гірничодобувної промисловості й природних ресурсів. До свого нового призначення Жозефін була керуючим директором SAP Vietnam і членом Старшої Виконавчої Групи SAP у Південно-Східній Азії. Вона присвятила свою кар’єру розвитку бізнесу SAP в Європі, Азії та Північній Америці, займаючи різні посади в сфері продажів та управління. Жозефін зокрема очолювала команду експертів, які допомагали урядам Південно-Східної Азії ефективно здійснювати цифрову трансформацію та вдосконалювати бізнес-процеси, а також керувала проектами Світового банку, вибудовувала відносини з німецьким дипломатичним корпусом і державними лідерами, виступаючи як сполучна ланка між урядом, галузевим бізнесом і науковим співтовариством. Жозефін народилася в Берліні (Німеччина), де закінчила Міжнародну школу бізнесу, отримала ступінь бакалавра в галузі ділового адміністрування в Університеті Сандерленда.

«Для мене це виклик, і я з нетерпінням хочу його прийняти. Південно-Східна Європа − це регіон, який характеризується своїм різноманіттям і великим потенціалом для взаємодії та створення унікального позиціонування для кожної з його країн. Сьогодні ми працюємо над спільним баченням, місією та стратегією, які забезпечать нашу готовність до виходу з кризового періоду COVID-19, а також в п’ятирічній перспективі. Ми переконані, що наша бізнес-стратегія буде підкріплена талантами нашої організації та сприйняттям ринку. Необхідна зміна бізнес-парадигми й мислення, щоб наш регіон став наступною за значимістю рушійною силою бізнесу після Азії», − додала Жозефін Галла.

Про компанію

SAP – один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, який допомагає організаціям будь-якого розміру і різної спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Будь то допоміжні служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні додатки – рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу і створити конкурентну перевагу. Рішеннями і сервісами SAP користуються понад 440 000 клієнтів (в тому числі і системи SuccessFactors), передові технології цієї компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та сталого розвитку.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні її клієнтами є понад 250 державних організацій, а також підприємства нафтогазового, енергетичного, металургійного сектора. SAP активно бере участь у розвитку національних IТ-кадрів України, співпрацюючи з провідними вузами країни в рамках глобальної програми «Університетський Альянс». Більш детальна інформація доступна на сайті: www.sap.ua