>

SAP оприлюднила фінансові результати за другий квартал та перше півріччя 2020 року

Після глобальної кризи, спричиненої COVID-19, відбувалося поступове покращення ділової активності протягом другого кварталу. Дохід від хмарних сервісів SAP зріс на 21% до 2,04 млрд євро. Натомість дохід від ліцензій на програмне забезпечення знизився на 18% до 0,77 млрд євро, але спостерігається послідовне покращення порівняно з першим кварталом. Дохід від хмарних продуктів і програмного забезпечення зріс на 4% до 5,71 млрд євро. Загальний дохід збільшився на 2% до 6,74 млрд євро.

Частка передбачуваних доходів у другому кварталі збільшилася на п’ять відсоткових пунктів до 73%. Операційний прибуток зріс на 55% до 1,28 млрд євро, а операційна маржа збільшилася на 6,6 відсоткових пунктів до 19,0%.

За перші шість місяців поточного року дохід збільшився на 23% та становить 4,06 млрд євро. Дохід від хмарних рішень та програмного забезпечення зріс на 5% до 11,11 млрд євро. Дохід від ліцензій на програмне забезпечення зменшився на 23% до 1,22 млрд євро. Загальний дохід зріс на 4% та становить 13,27 млрд євро.

У першому півріччі операційний прибуток збільшився на 5% та становить 3,45 млрд євро. Операційна маржа зросла на 0,3 відсоткові пункти до 26%.

Спостерігався високий попит на рішення для цифрових ланцюжків поставок, e-commerce, хмарну платформу та рішення Qualtrics.

Крістіан Кляйн, генеральний директор:

Цей квартал продемонстрував, що наша стратегія щодо трансформації компаній у розумні підприємства подібна до стратегії наших клієнтів у всьому світі. Пандемія довела, що цифрова трансформація це не тільки можливий варіант розвитку, а необхідність, щоб подолати труднощі у складні часи й досягти бажаних бізнес-результатів. Ми продовжуватимемо інвестувати в інноваційні пропозиції для наших клієнтів, аби сприяти перетворенню їхнього бізнесу та керувати складними бізнес-процесами. Ми також прагнемо розширити екосистему на нашій платформі бізнес-технологій, щоб доповнити наші рішення та сприяти загальному зростанню компанії.

Лука Мучич, фінансовий директор:

Ми раді бачити послідовне зростання доходів від ліцензій на програмне забезпечення та стійке збільшення маржі. Наш широкий портфель рішень і географічна диверсифікація в поєднанні зі стабільною базою передбачуваних доходів дали нам змогу управляти кризою COVID-19 у цьому кварталі. Завдяки нашим інвестиціям у сфери стратегічного зростання ми впевнені, що не лише витримаємо цю кризу, але й станемо ще сильнішими. Приємно також спостерігати прискорення вільного грошового потоку, незважаючи на поточну динаміку ринку.