>

NOVUS перший в Україні запровадив технологію SAP Customer Activity Repository

Рішення SAP CAR  (SAP Customer Activity Repository) дозволяє компанії NOVUS збирати, обробляти та оперативно аналізувати дані з продажу в усій мережі супермаркетів. Після обробки чекових даних вони використовуються в облікових системах, системі звітності та створюють основу для багатьох процесів управління роздрібною торгівлею, таких як торговий маркетинг, ціноутворення, аналіз активності та кошика покупця, прогнозування попиту та управління товарними залишками в магазинах та розподільчих центрах. Це найсучасніша технологія, яка дозволяє в режимі реального часу аналізувати хід торгівлі та всі супутні процеси, спрямовані на покращення задоволення потреб покупців.

Вадим Задворнов, директор ERP та BI в NOVUS:

«Ми запустили в продуктивну експлуатацію SAP CAR DTA на початку червня поточного року і вже маємо позитивний результат. Зокрема, завдяки тому, що ми отримуємо дані з магазинів кожні півгодини-годину, істотно зменшуються пікові навантаження на інфраструктуру під час агрегації інформації для переносу в облікову систему. Оцінка даних з чеків виконується «на льоту» і можливі помилки не потрапляють в цільові системи, що, в свою чергу, суттєво скорочує час на виправлення таких помилок».

Інноваційний інструмент SAP CAR дозволяє завантажувати всі чеки та аналізувати кожен з них (акції, якими скористувався покупець, придбані товари тощо), будувати математичну модель, завдяки якій можна планувати асортимент товарів, здійснювати онлайн-перевірку їхньої наявності та прогнозувати поповнення на полицях. Крім того, система надає інформацію щодо товарів, термін придатності яких минає, або товарів, які представлені неефективно чи відсутні.

Максим Матяш, директор SAP Ukraine:

«Рішення SAP дозволяють не тільки трансформувати і контролювати основні господарські процеси, але і аналізувати дані з продажу у магазинах та через Інтернет-портал. Завдяки технології SAP CAR, компанія NOVUS може оптимізувати процес ціноутворення, а також моделювати товарний асортимент, покращувати свій сервіс для покупців, аналізуючи іх вподобання, i, як наслідок, бути більш клієнтоорієнтованою торговельною мережею».

Партнером з впровадження та підтримки проекту стала компанія Benoy.

Про компанії

SAP один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, який допомагає організаціям будь-якого розміру і різної спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Будь то допоміжні служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні додатки – рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу і створити конкурентну перевагу. Рішеннями і сервісами SAP користуються понад 440 000 клієнтів (в тому числі і системи SuccessFactors), передові технології цієї компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та сталому розвитку.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні її клієнтами є понад 250 державних організацій, а також підприємства нафтогазового, енергетичного, металургійного сектора. SAP активно бере участь у розвитку національних IТ-кадрів України, співпрацюючи з провідними вузами країни в рамках глобальної програми «Університетський Альянс».

Більш детальна інформація доступна на сайті: www.sap.ua.

NOVUS – мережа супермаркетів, торгових центрів і магазинів біля дому, яка динамічно розвивається. Одна із найуспішніших і найперспективніших мультиформатних мереж в Україні. Сьогодні загальна площа торговельних комплексів складає більше 170 000 кв.м. Торговельна площа супермаркетів NOVUS – більше ніж 70 000 кв.м. Мережа NOVUS – це високі європейські стандарти якості обслуговування та ведення бізнесу, яка забезпечує відвідувачам і покупцям високий рівень сервісу та комфорту. Щоденно більше ніж 5500 співробітників забезпечують якість та зручність покупок. Компанія NOVUS сповідує філософію свіжих, здорових та смачних продуктів. У асортименті більше ніж 50 000 найменувань різноманітних категорій товарів: продуктів харчування та non-food сегменту, також широкий асортимент ексклюзивної продукції. А саме – продукції власного виробництва Майстри Смаку, та власного імпорту, який завозиться в Україну виключно для торговельної мережі. NOVUS представлений на українському ринку з 2009 року і входить в литовську групу BT Invest. Компанія розвиває торгові об’єкти різних форматів площею від 400 до 7000 кв. м, в тому числі – франчайзингові. Крім Києва і області магазини рітейлера також представлені в Рівному, Черкасах, Тернополі, Миколаєві та місті Корець (Рівненська обл.).