>

Нова пропозиція SAP: революція в трансформації бізнесу клієнтів

SAP SE (NYSE: SAP) анонсувала «RISE with SAP» («Зростання з SAP») — надважливу пропозицію для клієнтів, яка сприятиме всебічній та комплексній трансформації компаній в «Intelligent Enterprise» («Інтелектуальне підприємство»). Пропозицією «RISE with SAP» можуть скористатися компанії, що перебувають на будь-якому етапі власної цифрової трансформації, та застосувати абсолютно нові, з використанням інтелектуальних технологій, підходи до перебудови процесів і  досягнення кращих бізнес-результатів. Разом з надійною екосистемою партнерів SAP забезпечить швидку окупність і гнучкість у процесі змін — і все це без значних початкових інвестицій. Оголошення про «Business Transformation-as-a-Service»(«Бізнес-трансформацію як сервіс») було зроблено під час заходу «RISE with SAP: The Introduction» («Зростання з SAP: Представлення»), де SAP також оприлюднила плани здійснити стратегічне придбання в області інтелектуальних бізнес-процесів. Приєднуйтесь до Крістіана Кляйна та інших гостей, зокрема Microsoft, Siemens та LIVEKINDLY, на заході «RISE with SAP: The Introduction». Перегляньте повтор тут.

«Геополітична напруженість, екологічні проблеми та довготривала пандемія змушують підприємства реагувати на зміни швидше, ніж будь-коли раніше, — заявив Крістіан Кляйн, виконавчий директор SAP. — Компанії, які здатні швидко адаптувати свої бізнес-процеси, будуть процвітати, і SAP може допомогти їм у цьому. Ось для чого потрібна “RISE with SAP — ця пропозиція дає клієнтам змогу постійно знаходити нові способи ведення бізнесу в хмарі, щоб бути першими у своїх галузях».

«RISE with SAP» — це комплексне рішення, яке забезпечує шлях до «Intelligent Enterprise» («Інтелектуального підприємства») кожному клієнту, незалежно від стартової точки та складності, пропонується на основі підписки, а також містить єдину відповідальну сторону за SLA, операції та підтримку. Такий комплексний підхід допоможе компаніям по-справжньому трансформувати бізнес, виходячи за межі звичайної технічної міграції до хмари, та уможливить безперервну трансформацію бізнесу й адаптацію до нових умов. Разом зі своєю потужною партнерською екосистемою SAP супроводжуватиме компанії під час їхньої трансформації шляхом:

Модернізації бізнес-процесів

  • Інтелектуальність бізнес-процесів ґрунтується на бізнес-моделі SAP та досвіді роботи з понад 400 000 клієнтами в 25 галузях. Клієнти завжди можуть проаналізувати ефективність своїх бізнес-процесів, порівняти їх з галузевими стандартами та легко адаптувати їх до нових вимог і потреб бізнесу. Інтелектуальні технології можуть бути вбудованими безпосередньо в бізнес-процеси за допомогою SAP’s Workflow, Robotic Process Automation (RPA) та інших Artificial Intelligence (AI) сервісів.

Забезпечення технічної міграції

  • Інструменти та послуги SAP®, доповнені можливостями партнерської екосистеми, підтримуватимуть упродовж всієї технічної фази та забезпечать швидку окупність. Зокрема сюди включені автоматизовані послуги з переходу на модульний стандартний ландшафт рішень, щоб якомога раніше почати користуватись інноваціями в хмарі. А підтримка з боку технічних архітекторів забезпечить безперешкодну міграцію та швидке освоєння нових технологій.
  • Для отримання переваг від користування Infrastructure-as-a-Service, згідно з побажаннями клієнтів, може бути запропонована хмарна інфраструктура SAP або інфраструктура сертифікованих провайдерів хмарних послуг (hyperscalers).

Побудова інтелектуального підприємства

  • SAP Business Technology Platform (ВТР) забезпечує єдину семантичну модель даних на підприємстві, що є ос новою платформи для комплексної трансформації бізнесу. Такий підхід допомагає залишити ядро системи без змін та дає змогу спростити користування:
  1. ВТР забезпечує легкі доповнення, розширення та інтеграцію з іншими застосунками SAP, партнерів і сторонніх розробників, використовуючи ту саму модель даних і бізнес-послуги, що й застосунки SAP.
  2. ВТР включає понад 2200 API, які допомагають забезпечити інтеграцію з локальними, хмарними та іншими системами.
  3. Управління роботою підприємства та планування в режимі реального часу, а також забезпечення високоякісних даних для аналітики, планування та сценаріїв штучного інтелекту завдяки єдиній семантичній моделі даних.
  4. Платформа включає найкращі «Low Code» та «No Code» інструменти для розширення рішень SAP та одну з найкращих підсистем Workflow для можливості миттєво змінювати процеси.
  • SAP S/4HANA® Cloud має вбудовані AI та RPA, вдосконалену аналітику та гнучкі варіанти розгортання, залежно від складності вимог клієнта.
  • Єдиний доступ до однієї з найбільших у світі бізнес-мереж, зокрема до мережі постачальників SAP, мережі логістики й інтелектуальних активів, що дає компаніям змогу управляти всіма ланками ланцюга поставок і швидше реагувати на мінливі ринкові умови.

Про компанію

SAP один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, який допомагає організаціям будь-якого розміру і різної спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Будь то допоміжні служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні додатки – рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу і створити конкурентну перевагу. Рішеннями і сервісами SAP користуються понад 400 000 клієнтів (в тому числі і системи SuccessFactors), передові технології цієї компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та сталого розвитку.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні її клієнтами є понад 250 державних організацій, а також підприємства нафтогазового, енергетичного, металургійного сектора. SAP активно бере участь у розвитку національних IТ-кадрів України, співпрацюючи з провідними вузами країни в рамках глобальної програми «Університетський Альянс».

Більш детальна інформація доступна на сайті: www.sap.ua.