>

SAP та ДП «Прозорро» оголосили про співпрацю

Таке партнерство розширить можливості електронних майданчиків системи Prozorro за допомогою рішення SAP Ariba для закупівель

SAP Ariba — це комплексний інструмент для підвищення ефективності закупівель та взаємодії з постачальниками через бізнес-мережу Ariba Network, яка є найбільшою у світі глобальною торговельною платформою. За допомогою цього електронного майданчика більше 4 млн постачальників щорічно здійснюють торгівлю з обігом понад 3 трлн доларів. Бізнес-мережа об’єднує велику кількість постачальників і закупівельників у реальному часі та завдяки штучному інтелекту допомагає їм ухвалювати правильні рішення щодо купівлі.

«Уже майже 5 років система Prozorro допомагає зробити державні закупівлі більш ефективними та відкритими для бізнесу. Співпраця з міжнародною компанією SAP та залучення всесвітньої бізнес-мережі SAP Ariba Network — ще один важливий крок для розвитку екосистеми Prozorro. Ми очікуємо не тільки збільшення кількості компаній у системі, це ще й можливість отримати нові міжнародні практики, напрацювання й експертизу, які так важливі для подальшого покращення бізнес-клімату в Україні», — заявив Василь Задворний, генеральний директор ДП «Прозорро». 

Інтеграція Prozorro та SAP Ariba зніме «цифрові бар’єри» між українським ринком та міжнародними компаніями. Українські підприємства, які працюють на електронних майданчиках Prozorro, зможуть отримати доступ до закупівель компаній з різних країн світу через платформу SAP Ariba. У них з’явиться можливість запропонувати свою продукцію не лише на території України, а й спробувати себе в міжнародній торгівлі. У цьому сенсі SAP Ariba дуже демократична: правила реєстрації та роботи єдині для будь-яких компаній по всьому світу.

«Для SAP важливо надати нашим клієнтам не тільки кращі технологічні рішення, а й локалізувати їх під вимоги законодавства. Користуючись сервісами Prozorro, замовники SAP будуть повністю відповідати вимогам українського законодавства в галузі регулювання закупівель. Крім того, проведення закупівель за допомогою цифрових рішень підвищують їхню прозорість і зменшують ризик нецільового використання коштів.

З іншого боку, ми бачимо великий потенціал у виведенні українських постачальників на новий рівень зрілості. Відкривши для них можливості міжнародної мережі, ми надаємо їм змогу зростати й експортувати свою продукцію на нові ринки», — прокоментував Максим Матяш, директор SAP Ukraine.

Компанія SAP провела разом з ДП “Прозорро” онлайн-зустріч «Prozorro & SAP cooperation event», на якій розповіла про можливості цифрової бізнес-мережі та обговорила з учасниками зустрічі потенціал інтеграції електронних майданчиків системи Prozorro із системою SAP.

 

Про компанії

SAP один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, який допомагає організаціям будь-якого розміру і різної спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Будь то допоміжні служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні додатки – рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу і створити конкурентну перевагу. Рішеннями і сервісами SAP користуються понад 400 000 клієнтів (в тому числі і системи SuccessFactors), передові технології цієї компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та сталого розвитку.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні її клієнтами є понад 250 державних організацій, а також підприємства нафтогазового, енергетичного, металургійного сектора. SAP активно бере участь у розвитку національних IТ-кадрів України, співпрацюючи з провідними вузами країни в рамках глобальної програми «Університетський Альянс».

Більш детальна інформація доступна на сайті: www.sap.ua.

 

Система Prozorro була розроблена у 2015 році та стала обов’язковою для проведення публічних закупівель для всіх органів державної та місцевої влади в Україні, а також комунальних підприємств з 1 серпня 2016 року. 100% державної компанії “Прозорро” належать Кабінету міністрів України. За 5 років роботи система Prozorro заощадила понад 150 млрд грн коштів платників податків та отримала кілька міжнародних нагород за інновації у сфері закупівель та прозорість.