>

SAP проведе серію онлайн-семінарів з локалізації рішень для України

Вони відбудуться 9 квітня 2021 року в рамках тижня локалізації для України, Білорусі, Росії та Казахстану

На семінарах учасники познайомляться зі змінами в рішеннях SAP в області фінансового та податкового обліку, розрахунку заробітної плати та управління персоналом; дізнаються про рішення для реалізації законодавчої нормативної фінансової звітності та про інструмент підготовки фінансової звітності в форматі XBRL; познайомляться із партнерськими рішеннями з обліку автотранспорту, обліку та адмініструванню акцизного податку на паливо, електронного документообігу.

Тиждень локалізації проводить департамент розвитку рішень Globalization Services та SAP Labs.  Спікерами семінарів для України будуть експерти компанії SAP, а також партнери – ОККО Діджитал та ТОВ «Юнова Консалтинг».

За посиланням ви можете познайомитись з детальною програмою, зареєструватися та обрати цікаві для себе семінари на кожен день з 5 по 9 квітня 2021. Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

До участі запрошуються: керівники департаментів, фахівці напрямків фінанси, логістика, управління персоналом; партнери і співробітники підрозділів впровадження і підтримки рішень SAP.

 

Про компанію

SAP один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, який допомагає організаціям будь-якого розміру і різної спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Будь то допоміжні служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні додатки – рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу і створити конкурентну перевагу. Рішеннями і сервісами SAP користуються понад 400 000 клієнтів (в тому числі і системи SuccessFactors), передові технології цієї компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та сталого розвитку.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні її клієнтами є понад 250 державних організацій, а також підприємства нафтогазового, енергетичного, металургійного сектора. SAP активно бере участь у розвитку національних IТ-кадрів України, співпрацюючи з провідними вузами країни в рамках глобальної програми «Університетський Альянс».

Більш детальна інформація доступна на сайті: www.sap.ua.