>

SAP Customer Experience Summit: залучення клієнтів і краще обслуговування в постпандемічному ринковому середовищі

Спеціальні запрошені гості заходу – українка Еліна Світоліна, 5 ракетка світу у жіночому тенісі, та Томаш Гертль, хокеїст National Hockey League (NHL)

11 травня онлайн захід SAP Customer Experience Summit об’єднає представників бізнесу, експертів індустрій та візіонерів, які поділяться актуальними трендами ринку та досвідом, як зрозуміти клієнтів, взаємодіяти з ними та надавати персоналізований, надійний та комфортний досвід.

На заході будуть представлені найкращі практики компаній Центральної та Східної Европи. Експерти розкажуть, які вдосконалення вони застосували в обслуговуванні своїх клієнтів та які інноваційні рішення вони впровадили, щоб підвищити прихильність своїх працівників. Серед представлених в програмі компаній: новаторський постачальник фінансових послуг Leanpay, нафтогазова компанія MOL та місцеві дочірні компанії світових брендів (Adidas, Google) разом з найкращими практиками з приватного сектору, освіти (університету Любляни) та спорту. Дискусії супроводжуватимуться теоретичними презентаціями про те, як розвивати орієнтовану на споживача корпоративну культуру, як задовольнити мінливі споживчі очікування та звички, та як в найкращий спосіб застосувати передовий досвід клієнтів.

На заході відбудеться також практична демонстрація технологій, доступних для бізнесу: експерти SAP та Emarsys ознайомлять з можливостями рішень SAP для покращення досвіду клієнтів (SAP Customer Experience). Клієнти демонструватимуть які результати вони досягли в продажах, отриманні лояльності клієнтів, залученні та мотивації співробітників та впевнене відновлення після важкого року за допомогою рішень SAP.

Ті, хто приєднається до конференції, дізнаються історію відомих брендів та лідерів у нашому регіоні, учасники зможуть отримати та використати конкретний досвід щодо того, як підняти відносини зі своїми клієнтами на новий рівень.

Участь у заході безкоштовна за умови попередньої реєстрації.