>

Компанія SAP локалізувала ще два рішення для України

SAP Extended Warehouse Management (SAP EWM) та SAP Integrated Business Planning (SAP IBP) тепер доступні українською мовою.

SAP Extended Warehouse Management (SAP EWM) – це система розширеного управління складом, яке оптимізує його роботу, дає змогу підвищити пропускну здатність складу, а також створити ефективні логістичні моделі для управління транспортом і запасами. Рішення охоплює інструменти для комплексного керування складськими процесами.

SAP Integrated Business Planning (SAP IBP) − це інтегроване бізнес-планування ланцюгів поставок у режимі реального часу. За допомогою SAP IBP компанії можуть прогнозувати та вимірювати попит, керувати процесами планування на стратегічному, операційному та тактичному рівнях завдяки розширеній аналітиці й моделюванню, а також ухвалювати правильні рішення та в режимі реального часу підвищувати прозорість ланцюжка поставок.

«Локалізація програмних рішень має велике значення для користувача як з точки зору зниження вартості впровадження та супроводу продукту, так і мінімізації ризиків. Компанія SAP значну увагу приділяє локалізації, тому ринок України містить великий за обсягом і функціональним складом пакет таких продуктів. Відтепер ще два передових рішення компанії SAP − для розширеного управління складом (SAP EWM) та для планування ланцюгів поставок (SAP IBP) − доступні українською мовою, що допоможе підвищити ефективність наших клієнтів», − зазначив Максим Матяш, директор SAP Ukraine.

У локалізацію рішень SAP в Україні вкладено більше 12 млн євро. Департамент з розвитку продуктів SAP регулярно публікує спеціальні інформаційні матеріали, проводить заходи з окремих питань і тем локалізації та організовує зустрічі експертних груп для передачі знань клієнтам і партнерам.

 

Про компанію

SAP один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, який допомагає організаціям будь-якого розміру і різної спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Будь то допоміжні служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні додатки – рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу і створити конкурентну перевагу. Рішеннями і сервісами SAP користуються понад 400 000 клієнтів (в тому числі і системи SuccessFactors), передові технології цієї компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та сталого розвитку.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні її клієнтами є понад 250 державних організацій, а також підприємства нафтогазового, енергетичного, металургійного сектора. SAP активно бере участь у розвитку національних IТ-кадрів України, співпрацюючи з провідними вузами країни в рамках глобальної програми «Університетський Альянс».

Більш детальна інформація доступна на сайті: www.sap.ua.