>

SAP зробив простішим пошук гуманітарних ресурсів для українців

За даними ООН, майже 5 мільйонів людей, переважно жінок і дітей, покинули Україну через війну. Це робить кризу біженців у Європі найшвидше зростаючою з часів Другої світової війни.

Як допомогти вимушеним переселенцям? Одним із ключових моментів є забезпечення швидкого та ефективного пошуку та отримання товарів для державних і приватних організацій, які опікуються українцями, що виїхали за кордон. Щоб допомогти у цьому, SAP надає відкритий доступ до бізнес-мережі SAP Ariba Discovery. Інструмент налаштований так, щоб ефективно задовольняти нагальні потреби у гуманітарних товарах.

Як використовивати SAP Ariba Discovery? Тепер простим натисканням кнопки-перемикача «Підтримай Україну» постачальники можуть оновити свої профілі в SAP Business Network, щоб повідомити про готовність надати гуманітарну допомогу. І будь-яка організація, яка стикається з нестачею товарів, може опублікувати свої потреби і знайти постачальників, які готові їх задовольнити. Організації, які шукають допомогу, тепер можуть відмітити, що вони потребують благодійну підтримку, а не бажають придбати товар. Це сприятиме швидшому встановленню зв’язків між покупцями та постачальниками.

SAP Ariba Discovery може допомогти покупцям зв’язатися з мільйонами компаній у 190 країнах через SAP Business Network, надаючи можливість вільно публікувати запити та відповідати на них.

За перші 15 годин після запуску, 301 постачальник запропонував допомогу через платформу. На сьогодні ця кількість зросла до понад 2 500.

«Ланцюги поставок стали ще більш крихкими через війну в Україні», — прокоментував Тоні Гарріс, старший віце-президент і керівник відділу маркетингу та рішень SAP Business Network. «Постійним відкритим доступом до SAP Ariba Discovery ми сподіваємось полегшити зв’язок між організаціями, що потребують допомоги, та постачальниками, які можуть і хочуть її надати. Нас надихає позитивна відповідь, яку ми вже бачимо від постачальників, які готові надавати системну підтримку переселенцям з України».

Перехід до легкого доступу до гуманітарних поставок є продовженням політики SAP, спрямованої на поєднання покупців і постачальників під час надзвичайної ситуації. SAP відкрив доступ до SAP Ariba Discovery під час перших днів пандемії COVID-19. Наприклад, ми допомогли будівельній компанії, що шукала ліжка для лікарні швидкої допомоги, яку вона будувала в Нью-Йорку, знайти постачальника всього за 30 хвилин.