>

SAP стала партнером Social Impact Award Ukraine 2022

Цьогоріч, навіть в умовах повномаcштабної війни, 155 учасників заповнили заявки на участь та поділилися своїми ідеями в рамках SIA Ukraine 2022, найбільшого соціо-бізнесового інкубатора для молоді в Європі.

«SAP підтримує конкурс соціальних стартапів уже другий рік поспіль. Важливо, що порівняно з минулим роком не тільки збільшилася кількість команд, а й значно підвищилася якість проєктів. Українці завжди мали певну «суперсилу» у часи небезпеки ми мобілізуємося: не здаємось, а об’єднуємося, підтримуємо один одного та стаємо сильнішими. Це помітно не лише у збройних силах чи серед волонтерів, а й на прикладі дітей та молоді, які дивують світ своєю стійкістю та підтримкою одне одного.

Це те, що ми називаємо генетичним кодом нації. Світ про це мало знає, тому що імперія завжди намагалася це приховати, знецінити, знищити. Україна продовжує вражати», — зазначила Олена Лопушенко, керівниця департаменту локалізації рішень SAP, яка уже два роки є членкинею журі конкурсу.

20 команд стали фіналістами, 5 з них отримали призові € 1 500, а також запрошення на глобальний SIA summit 2022, який проходитиме з 15 по 19 листопада у Відні (столиці Австрії). Чотири переможці були обрані суддівською колегією, і один був фаворитом у голосуванні спільноти.

Журі, до складу якого входили представники міжнародних організацій, соціальних підприємців та громадського сектору, визнало переможцями такі проєкти: Vbrani (соціальне підприємство, де люди поважного віку створюють в’язані вироби), Scally (додаток для емоційної підтримки опікунів, який створить психологічно здорове середовище навколо пацієнта), 10:11 (програма персонального онлайн-наставництва для старшокласників) та Melt Water (інноваційна система очищення води).

Фаворитом публіки стала The Volunteer Map Project — інтерактивна карта, яка відображає актуальні звернення про допомогу від громад під час війни, допомагає волонтерам і благодійним організаціям приймати рішення та організовувати гуманітарні місії.

Фінальний пітчинг та оголошення переможців конкурсу відбувся 30 вересня.