>

«Кормотех» та «Компанія Ензим» розпочинають проєкт із трансформації бізнесу з використанням «RISE with SAP»

«RISE with SAP» – це програмний продукт для компанії, яка прагне стати інтелектуальним підприємством на основі впровадження ERP-системи SAP S/4HANA у хмарі.

«RISE with SAP» допомoже компаніям зосередитися на інноваціях, знизити експлуатаційні витрати та підвищити ефективність процесів. Це відбуватиметься через використання стандартних вбудованих “best practices”, таких як наскрізні процеси, оперативне планування, точний облік витрат і їх подальший гнучкий розподіл із вбудованою онлайн-аналітикою для кожного етапу процесу.

«Обидві компанії є лідерами своїх галузей на вітчизняному ринку та розвиваються, як глобальні гравці. Це сімейний бізнес у другому поколінні, де власники системно запроваджують кращі практики з метою передати його в подальшому своїм дітям. Ще рік тому компанії прийняли стратегічний курс на трансформацію бізнесу. Амбітні цілі щодо трансформації компаній вимагали ретельно підійти до вибору вендора та партнера з трансформації. Як результат, ми прийняли рішення залучити експертів у сфері впровадження та підтримки ERP систем та інформаційних технологій KPMG в Україні, використовуючи  рішення SAP. Попереду у нас шлях до трансформації процесів та впровадження «RISE with SAP» для отримання бізнес-переваг з хмарними можливостями», прокоментувала Наталя Оберемок, проджект-менеджерка компаній Enzym, Kormotech

Завдяки впровадженню хмарного рішення «RISE with SAP» компанії зможуть  підвищувати продуктивність та оптимізовувати витрати. А через доступ до фактичної інформації,  команди матимуть багатостороннє бачення бізнесу та більш коректне розуміння ситуації аби оперативніше приймати управлінські рішення та швидко реагувати на зростаючі вимоги ринку та клієнтів.

«У часи невизначеності та нестабільності українські компанії підтримують економіку та готові інвестувати у розвиток бізнесу в країні. «Кормотех» та «Компанія Ензим» прийняли рішення змінити та вдосконалити усі бізнес-процеси , використовуючи передовий досвід лідерів галузі, який надає їм SAP. Застосовуючи пропозицію «RISE with SAP», компанії зможуть використовувати абсолютно нові розумні підходи до перебудови процесів і  досягнення кращих бізнес-результатів. Комплексне рішення SAP забезпечить «Кормотех» та «Компанія Ензим» шлях до інтелектуального підприємства», зазначила Ганна Мікулицька, керівна директорка SAP Ukraine.

Цифрова трансформація бізнесу та впровадження будь-якої цифрової системи потребують підтримки надійного партнера, досвід та знання якого допоможе пройти всі етапи змін планомірно, а бізнесу адаптуватися швидше.

«Наша задача допомогти клієнтам зробити процес трансформації та впровадження  ефективним та успішним, адаптуватися під процеси нової системи, а там, де необхідно, підлаштувати  систему під бізнес. Після того, як кожен працівник компаній освоїть нові процеси та стандарти, компанії зможуть стати ефективнішими та легко масштабуватись, відкриваючи нові виробництва та ринки», прокоментувала Юлія Ліповецька, директорка, послуги у сфері впровадження та підтримки ERP систем та інформаційних технологій, KPMG в Україні.

Проєкт має декілька етапів, перший з яких – пілотний  запуск системи для компанії ТзОВ «Кормотех», який  має відбутись вже в першій половині 2023 року.

Довідка про компанії:

Kormotech – глобальна сімейна компанія з українським корінням, яка з 2003 року виробляє високоякісне харчування для домашніх тварин. Раціони розробляються власним R&D-центром у співпраці з європейськими та американськими консультантами. Компанія має виробничі потужності в Україні та в ЄС, успішно експортує до 33 країн продукцію власних брендів Optimeal, CLUB 4 PAWS, Гав!, Мяу! та власних торгових марок партнерів. Асортимент налічує понад 650 позицій. Кормотех – лідер в Україні та входить до ТОП-10 найбільш динамічних та до ТОП-60 найпотужніших виробників зоогалузі у світі за версією Petfood Industry.

Любов до тварин – основоположна цінність Кормотех: компанія трансформує сприйняття домашніх тварин від власності до компаньйонів, розвиває програми гуманної освіти, допомагає притулкам та підтримує чотирилапих в умовах війни. Під прапором компанії 1300 працівників, 85% із яких мають домашніх улюбленців.

2022 році Кормотех заснував ініціативу Save Pets of Ukraine, врятувавши понад 160 000 котів та собак за перших 6 місяців.

«Компанія Ензим» працює з 1994 року і є найбільшим виробником сухих і пресованих хлібопекарських дріжджів у Східній Європі, багаторічним лідером на домашньому ринку. Більшість знають компанію як найбільшого в Україні виробника дріжджів: 2 з 3 хлібин в Україні спечені саме на «Львівських дріжджах». Та уже декілька років «Ензим» трансформується у міжнародну фудтех компанію.

45% продукції «Ензим» експортує до 23 країн у трьох частинах світу: Європі, Азії та Африці.

 Наша власна лабораторія розробок та досліджень (R&D) із 2016 року працює над новими продуктами. Тож зовсім скоро «Ензим» стане першим підприємством в Україні, яке вироблятиме дріжджові екстракти – натуральні замінники шкідливих підсилювачів смаку в їжі, та дріжджові пластівці – поживний та смачний суперфуд.

 Компанія розвиває такі бізнес-напрямки, як хлібопечення – суміші, дріжджі, супутні товари з консультаційним супроводом; виробництво дріжджів – винних, пивних, для крафтового алкоголю та надає рішення для завдань замовників з використанням продуктів ферментації; кормові добавки для курей, корів, свиней, що дозволяють заміщувати антибіотики у годівництві та є безпечними для здоров’я тварин і людей, які спожвають їхнє м’ясо, харчовий напрямок – виробництво інгредієнтів на основі дріжджів для виробників харчових продуктів, flavors (ароматів і смаків), традиційних рецептур і рецептур на рослинній основі (vegan, vegetarian, flexitarian).

 KPMG – це міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги. Ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами, допомагаючи їм у питаннях зниження ризиків та реалізації можливостей для їхнього бізнесу. В офісах KPMG у 145 країнах світу працюють понад 236 000 співробітників. До числа клієнтів фірм-членів мережі KPMG входять корпорації, державні установи, а також некомерційні організації. Ми забезпечуємо нашим клієнтам стабільні стандарти якості послуг, що надаються, засновані на високому професіоналізмі, глибокому знанні галузевої специфіки та місцевих умов.

Головною метою KPMG є забезпечення і підвищення якості професійних послуг, що надаються її фахівцями. Всі фірми, які входять до нашої міжнародної мережі, прагнуть залучати до свого штату найкращих спеціалістів.

KPMG в Україні представлена ПрАТ “КПМГ Аудит”, ТОВ “КПМГ-Україна” та АО “КПМГ ПРАВО”.

Контакти для преси: Жанна Білоус, Менеджерка з корпоративних комунікацій, zbilous@kpmg.ua

SAP – один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, який допомагає організаціям будь-якого розміру і різної спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Будь то допоміжні служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні додатки – рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу і створити конкурентну перевагу. Рішеннями і сервісами SAP користуються понад 400 000 клієнтів (в тому числі і системи SuccessFactors), передові технології цієї компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та сталого розвитку.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні її клієнтами є понад 250 державних організацій, а також підприємства нафтогазового, енергетичного, металургійного сектора. SAP активно бере участь у розвитку національних IТ-кадрів України, співпрацюючи з провідними вузами країни в рамках глобальної програми «Університетський Альянс». Більш детальна інформація доступна на сайті: http://www.sap.ua