>

SAP запускає новий продукт SAP Build та спільно з Coursera розширює можливості для розробників-початківців

Лас-Вегас, штат Невада – 15 листопада 2022 – Під час конференції SAP TechEd компанія SAP оголосила про запуск нового продукту для прискорення трансформації бізнесу за рахунок досвіду бізнес-користувачів. Використовуючи переваги SAP Business Technology Platform (BTP), low-code рішення SAP Build дозволяє передати міжнародні корпоративні технології бізнес-користувачам, надаючи їм прямий доступ до процесів, даних та контексту, необхідних для більш зважених рішень та швидкого впровадження інновацій. Технологія надає можливість користувачам будь-якого рівня кваліфікації створювати та доповнювати корпоративні програми, автоматизувати процеси та розробляти бізнес-сайти за допомогою простого методу «перетягування» (drag-and-drop).

Юрген Мюллер (Juergen Mueller), член правління та директор з технологій SAP: «SAP Build унікальним чином об’єднує найпотужніші у світі програми для бізнесу з платформою, розробленою для швидкого розкриття потенціалу бізнес-користувачів. В умовах турбулентного бізнес-ландшафту SAP Build і весь набір інновацій, які ми представляємо сьогодні, починаючи з нового партнерства з Coursera і закінчуючи удосконаленнями у нашому корпоративному портфелі, дають клієнтам можливість захистити свій бізнес у майбутньому та отримати максимальну вигоду зі своїх інвестицій у технології».

Завдяки SAP Build бізнес-користувачі отримують у своє розпорядження всі можливості платформи SAP BTP та дані бізнес-додатків. Рішення дозволяє легко інтегрувати системи; налаштовувати інтелектуальний моніторинг, аналізувати та автоматизувати процеси; створювати програми для «останньої милі» інновацій – і все це без перенесення даних у зовнішню систему. Завдяки вбудованій інтеграції з SAP Signavio, користувачі SAP Build мають можливість бачити повну картину роботи процесів на всіх рівнях. Це дозволяє зрозуміти, на чому зосередитись для досягнення найбільшого ефекту при впровадженні інновацій та автоматизації.

Понад 275 000 типових процесів від 4 000 клієнтів, а також 1 300 робочих процесів та операцій для певних сценаріїв використання дозволяють миттєво задіяти весь спектр бізнес-експертизи, вбудованої у технологію. SAP Build також працює з системами, що не належать до SAP. А нова програма SAP Builders допомагає користувачам швидко освоїтися та налагодити контакти з колегами за допомогою практичних занять та форумів для обміну найкращими практиками.

Арнал Даяратна (Arnal Dayaratna), віце-президент з досліджень у галузі розробки програмного забезпечення, компанія IDC: «Враховуючи, що попит на сучасні цифрові рішення перевищує можливості професійних розробників з їх надання, IDC припускає, що представники організацій все активніше братимуть участь в ініціативах зі створення цифрових технологій для вирішення нагальних проблем бізнесу. За прогнозами IDC, у найближчі десять років у світі понад 100 мільйонів представників бізнесу будуть залучені у виробництво цифрових рішень, оскільки важливість цифровізації продовжує зростати. Low-code рішення для розробки SAP Build дозволяють бізнес-користувачам застосувати свої знання та досвід для швидкого створення та масштабування цифрових рішень».

SAP Build вже показує свою ефективність. Спенсер Кук (Spencer Cook), керівник напряму XM Advocates у Qualtrics, провідній компанії з управління досвідом: «Завдяки SAP Build ми з легкістю реалізували найкращий клієнтський досвід, скоротивши при цьому витрати на розробку на 90%. Я зміг швидко створити додаток для покращення нашої референціальної програми для клієнтів, що значно підвищить рівень їхньої задоволеності».

Оскільки кожна компанія переростає в технологічну, дедалі більшого значення сьогодні набувають навички та знання, які можуть надати лише професійні розробники. Зважаючи на цю тенденцію, SAP має намір підвищити кваліфікацію двох мільйонів розробників по всьому світу до 2025 року, потроївши кількість пропозицій щодо безкоштовного навчання на сайті SAP Learning у партнерстві з навчальною платформою світового класу Coursera. Це дозволить людям розпочати кар’єру в екосистемі SAP та надати доступ до технологій ширшої аудиторії.

Джефф Маджіонкальда (Jeff Maggioncalda), генеральний директор Coursera Inc: «Я радий повідомити, що сьогодні SAP запускає програму отримання професійного сертифікату початкового рівня на Coursera. Цей сертифікат призначений для учнів з будь-якою освітою без необхідності здобуття вищої освіти або досвіду роботи в галузі. Учасників програми підготують до роботи на посадах початкового рівня у низці найбільш затребуваних областей. Для нас велика честь співпрацювати з компанією SAP, щоб сприяти здобуттю професійних навичок та розширенню економічних можливостей для всіх».

На SAP TechEd 2022 було анонсовано багато інновацій, які допоможуть клієнтам та партнерам SAP досягти успіху. Від абсолютно нового нативного веб-інтерфейсу бізнес-додатків, що підвищує продуктивність у хмарі та за її межами, до інновацій в інтелектуальних додатках SAP, рішень SAP Digital Supply Chain та рішень SAP для сталого розвитку. Детальніше читайте у нашому новинному гіді за посиланням.

Довідка про компанію:

 SAP – один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, який допомагає організаціям будь-якого розміру і різної спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Будь то допоміжні служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні додатки – рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу і створити конкурентну перевагу. Рішеннями і сервісами SAP користуються понад 400 000 клієнтів (в тому числі і системи SuccessFactors), передові технології цієї компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та сталого розвитку.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні її клієнтами є понад 250 державних організацій, а також підприємства нафтогазового, енергетичного, металургійного сектора. SAP активно бере участь у розвитку національних IТ-кадрів України, співпрацюючи з провідними вузами країни в рамках глобальної програми «Університетський Альянс». Більш детальна інформація доступна на сайті: http://www.sap.ua