>

SAP оголосила про партнерство з освітньою платформою Coursera задля підвищення кваліфікації 2 мільйонів людей у всьому світі до 2025 року

Компанія запустила ініціативу цифрових навичок, щоб надати спрощений доступ до основних навчальних ресурсів групам, які недостатньо охоплені технологіями, а також співпрацює з Coursera, одним із найбільших у світі провайдерів онлайн-навчання.

Розрив у навичках і пошук талантів у технологічній галузі стають дедалі актуальнішими проблемами. Всесвітній економічний форум (ВЕФ) передбачає, що до 2025 року буде створено 97 мільйонів нових робочих місць. Такий прогноз спричинив серед компаній масштабний пошук професіоналів, адже потреби в технічних навичках постійно зростають.

Однак, як відомо, кількість майбутніх працівників технічної сфери обмежена, а жінки та представники різних меншин часто залишаються поза увагою. Насправді лише 26% робочих місць, пов’язаних з обчислювальною технікою, посідають жінки, а представників інших рас і груп населення, які не охоплюють обслуговування, у цій галузі ще менше.

У 2022 році ВЕФ підрахував, що для усунення гендерного розриву знадобиться цілих 132 роки. Жінки та представники інших меншин стикаються з різними бар’єрами, які можуть негативно вплинути на їхній кар’єрний ріст у технологічних сферах, до того ж ці проблеми вкорінюються як негативні стереотипи. Наприклад, багато дівчат засвоїло згубне переконання, що жінки, порівняно з чоловіками, не такі сильні в галузях науки, техніки, інженерії та математики (STEM), що впливає на їхній професійний вибір та впевненість у дослідженні нових сфер.

У SAP вважають, що розширення прав і можливостей жінок та малопредставлених груп починається з забезпечення їм доступу до відповідних освітніх ресурсів.

Інклюзивний доступ до цифрових навичок: презентація глобальної ініціативи для навчання

За даними ВЕФ, понад 75% компаній з усього світу вже повідомили про нестачу талантів у 2022 році, і лише 33% робочих місць у сфері технологій заповнюються необхідною кваліфікованою робочою силою. Роботодавцям варто переосмислити склад своєї команди працівників та розширити можливості для нових талантів.

Завдяки своїй ініціативі компанія прагне надати кожному можливість навчатися і, зрештою, почати кар’єру в екосистемі SAP.

Компанія надасть безплатні навчальні ресурси з відповідними тренінгами та сертифікацією. Завдяки самостійним курсам учасники можуть розвинути ринкові навички для таких важливих ролей, як розробники, аналітики даних і технологічні консультанти.

Крім того, ініціатива SAP передбачає безкоштовні сертифікації для перших 10 000 охочих. Маючи сертифіковані навички роботи з рішеннями SAP, учасники зможуть отримати конкурентну перевагу, необхідну для того, щоб виділятися на ринку праці та претендувати на посади в будь-якій країні світу.

Щоб і надалі вдосконалювати планування професійного зросту у своїй екосистемі, компанія також запустила «Куточок кар’єри» в спільноті SAP, де понад 3 мільйони членів, партнерів і клієнтів компанії можуть ділитися власними знаннями, давати поради щодо кар’єри, рекомендувати навчальні ресурси та просувати можливості працевлаштування.

Сертифікат SAP Technology Consultant, доступний на Coursera

Компанія також розпочала нову співпрацю з Coursera, глобальною онлайн-платформою для навчання, яка налічує понад 110 мільйонів учнів у всьому світі. На Coursera тепер можна отримати онлайн-сертифікат професійного консультанта з технологій SAP. Навчальний курс поділено на сім блоків, на яких учасники можуть  більше дізнатися про саму компанію, роль консультанта з технологій і про цінність, яку професіонали SAP приносять клієнтам. Ця пропозиція надає цілеспрямовані навчальні ресурси початкового рівня та доступна лише на Coursera.

Отримавши сертифікат на Coursera, студенти зможуть поглибити свої знання про рішення SAP за допомогою додаткових безплатних навчальних ресурсів на сайті SAP Learning.

Здобуті знання початкового рівня, необхідні для підвищення кваліфікації в SAP, додають студентам значної цінності в їхній кар’єрі. Насправді люди, які пройшли сертифікацію з ІТ, зазначають про різноманітні переваги, зокрема 61% з них повідомляють про кар’єрне зростання, 91% відчувають додаткову впевненість у своїх здібностях, а 76% отримують більше задоволення від роботи. Ці комерційні навички можуть надати численні можливості для професійного зросту.

Із запуском глобальної ініціативи щодо навичок і партнерства з Coursera SAP прагне розширити зусилля, що спрямовуються на більшу доступність до можливостей розвитку цифрових умінь, щоб побудувати масштабнішу та різноманітнішу екосистему технічних професіоналів. Завдяки наявним програмам, таким як People to Work від SAP і NS2Serves, компанія надає можливості цифрового підвищення кваліфікації малозабезпеченим людям, щоб уможливити тривалий соціально-економічний вплив для всіх.