>

БФ “Таблеточки” покращують свої процеси завдяки SAP Business One

Благодійний фонд «Tabletochki» надає допомогу дітям від народження до 18 років з онкологічними, гематологічними та деякими іншими смертельно небезпечними хворобами.

Така відповідальна місія потребує технологічного рішення, яке  забезпечить безперебійну роботу фонду й відповідатиме законодавчим нормам.

«Таблеточки» — неприбуткова організація. Тривалий час фонд користувався іншою системою. Власне, коли постав вибір бухгалтерського програмного забезпечення, це була чи не єдина програма, адаптована для українських неприбуткових організацій. Та ще й за доступною ціною — ресурси, які неприбуткова організація може витрачати на утримання, обмежені законодавством.

Пошук альтернативної системи — це про безпеку та перехід до сучасних бухгалтерських рішень. Завдяки компанії SAP «Таблеточки» змінюють бізнес-процеси та переходять на SAP Business One — ERP-систему, якою користуються у всьому світі.

За чотири місяці систему було інтегровано в роботу фонду й «Таблеточки» почали перехід до роботи в ній. У рамках проєкту, зокрема, реалізовано такі функції:

  1. Ведення бухгалтерського та кадрового обліку відповідно до законодавства України.
  2. Відображення взаєморозрахунків з підопічними в регламентному звіті.
  3. Управлінську звітність в розрізі програм допомоги.
  4. Процес узгодження документів при перевищенню заданих лімітів.
  5. Ведення довідника «Товари» в розрізі міжнародної непатентованої назви лікарських засобів (діюча речовина).
  6. Автоматичну розсилку запитів постачальникам (онлайн тендер).

«Зміна, а в нашому випадку побудова, облікової системи, — процес нешвидкий, складний та дорогий. “Таблеточкам” знадобилися роки, щоб відмовитись від дешевої неадаптованої під наші запити російської 1С та перейти на одного із лідерів світового програмного забезпечення — SAP. Ми прагнемо змінитися зсередини, щоб стати кращими зовні — реалізовувати нові довготривалі проєкти; залучати складне міжнародне фінансування; бути надійним партнером для лікарень, держави та донорів; наближати майбутнє, у якому жодна українська дитина не помирає від раку. 

 Дякую SAP Ukraine за надання прийнятної пропозиції, компанії best-run Consulting, які професійно та швидко супроводили адаптацію та розгортання системи, та міжнародному фонду Choose Love, які покрили витрати на реалізацію цього проєкту», говорить В’ячеслав Биков, виконавчий директор «Таблеточок»

«Впровадження SAP Business One у роботу благодійного фонду “Таблеточки” — проєкт, який демонструє, що, попри важкі умови в країні, компанія готова до змін та покращує свої процеси. Завдяки сучасній технології SAP, “Таблеточки” зможуть знизити свої операційні витрати, підвищать продуктивність, сприятимуть співпраці з різними організаціями та зможуть ефективно розробляти нові джерела фінансування. Використання новітніх технологій — це шлях для будь-якої організації, яка хоче працювати більш ефективно та результативно, і ми вітаємо “Таблеточки” з цим важливим кроком»,коментує Анна Мікулицька, керівна директорка SAP Ukraine.

Впровадженням SAP Business One та додаткових модулів локалізації для благодійного фонду «Таблеточки» займається компанія best-run Consulting.

«При впровадженні ERP-проєктів відповідальність завжди 50/50 між клієнтом та нами, інтеграторами. Я б хотів підкреслити глибоку залученість в процес впровадження всіх користувачів, і особливо В’ячеслава Бикова, виконавчого директора фонду. Завдяки ефективній синергії команд нам вдалось впровадити SAP Business One в заплановані терміни», —  ділиться керівник проєкту Дмитро Семенюк.

«В цей непростий час наша місія — це запропонувати українським компаніям, організаціям найкращу альтернативу російському програмному забезпеченню. Чому саме SAP Business One? Бо це один з найкращих ERP у світі для малого та середнього бізнесу. І на сьогодні, в нашій країні, — це одна з небагатьох систем, яка покриває ключові потреби компаній та організацій (в тому числі податковий облік по стандартах українського законодавства та облік заробітної плати та кадрів)», розповідає Володимир Білоус, СЕО best-run Consulting.

Завдяки роботі благодійного фонду Таблеточки понад 5000 дітей отримали необхідне лікування, протези й можливість лікуватися за кордоном, а сім’ї, які проходять важкий етап у своєму житті, можуть розраховувати на психологічну, медичну та соціальну підтримку.

Ця співпраця допоможе розвитку та росту благодійної організації, яка так багато робить для маленьких героїв, що боряться за власне життя.

Довідка про компанії

best-run Consulting — консалтингова компанія, яка допомагає організувати та масштабувати бізнес, використовуючи сучасне програмне забезпечення для автоматизації бізнес-процесів. За плечима best-run Consulting понад 40 задоволених клієнтів, серед яких є й міжнародні компанії. Більш детальна інформація розміщена на сайті: https://brconsulting.com.ua/

Благодійний фонд «Таблеточки»Найбільший в Україні благодійний фонд у сфері дитячої онкології, який з працює з 2011 року і надає допомогу дітям та їхнім сім’ям на кожному етапі лікування від раку.
Фонд працює у чотирьох напрямках: адресна допомога; допомога лікарням, де зосереджено лікування дитячого раку; безперервний професійний розвиток медичного персоналу; просування системних змін у сфері дитячої онкології та охорони здоров’я на національному рівні.
Наразі під опікою фонду щомісячно перебувають 500 дітей — онкохворі діти, які лікуються в Україні, а також ті, хто був змушений виїхати за кордон на лікування.
tabletochki.org 

SAP – один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, який допомагає організаціям будь-якого розміру і різної спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Будь то допоміжні служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні додатки — рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу і створити конкурентну перевагу. Рішеннями й сервісами SAP користуються понад 400 000 клієнтів (в тому числі й системи SuccessFactors), передові технології цієї компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та сталого розвитку.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні її клієнтами є понад 250 державних організацій, а також підприємства нафтогазового, енергетичного, металургійного сектора. SAP активно бере участь у розвитку національних IТ-кадрів України, співпрацюючи з провідними вузами країни в рамках глобальної програми «Університетський Альянс». Більш детальна інформація доступна на сайті: http://www.sap.ua