>

Наглядова рада SAP пропонує нову кандидатуру на вибори свого члена

Пуніта Ренджена висувають на посаду наступника Голови Гассо Платтнера, а Дженніфер Лі та доктор Ці Лу на переобрання представниками акціонерів

Наглядова рада SAP SE висунула кандидатуру пана Пуніта Ренджена на обрання новим членом Наглядової ради та пропонує призначити пана Ренджена наступником Голови – професора, Гассо Платтнера. Цим рішенням професор Платтнер і Наглядова рада ініціюють процес спадкоємства. Наступним кроком є висування кандидатури пана Ренджена до членства в Наглядовій раді, яке акціонери мають прийняти на щорічних загальних зборах 11 травня 2023 року. Після обрання до Наглядової ради SAP розпочнеться процес передачі справ від професора Гассо Платтнера до Пуніта Ренджена. Термін повноважень професора Платтнера закінчується в травні 2024 року.

Маючи бездоганний послужний список і високу кваліфікацію, щоб приєднатися до Наглядової ради, Пуніт Ренджен є чудовим кандидатом, щоб зрештою очолити її тоді, коли SAP переживає найважливішу стратегічну трансформацію за свою 50-річну історію. Пан Ренджен надає цінні ідеї та експертні знання про те, що потрібно бізнесу в сучасному середовищі, яке швидко змінюється. Він добре розуміє глобальні вимоги клієнтів і здатність SAP допомогти їм стабільно трансформуватися та розвиватися.

Професор Гассо Платтнер (79 років), який став співзасновником SAP у 1972 році разом із Дітмаром Гоппом, Клаусом Велленройтером, Клаусом Чирою та Гансом-Вернером Гектором, а з 2003 року обіймає посаду Голови правління, заявив:

«Під час загальних зборів у травні 2023 року ми будемо раді запропонувати Пуніта Ренджена на посаду нового члена Наглядової ради SAP на чотирирічний термін. Це започаткує структуровану передачу керівництва Наглядовою радою та надасть безперервність, необхідну для постійного зростання нашої компанії. Пуніт, маючи великий досвід роботи в ролі успішного генерального директора однієї з найбільших у світі консалтингових фірм, привнесе цінну інформацію та досвід у правління компанії. Його глибоке розуміння потреб наших клієнтів і ширшої галузі робить Пуніта ідеальним кандидатом на посаду Голови Наглядової ради з 2024 року. Хоча зараз ми є компанією номер один у світі, що займається корпоративними застосунками, я продовжуватиму очолювати SAP із пристрастю та відданістю, доки естафету не передадуть новому лідеру, який виведе організацію на нові висоти. Як інвестор із незмінною часткою я залишатимусь відданим SAP та її місії: допомагати світу працювати краще та поліпшувати життя людей. Ми також раді висунути Дженніфер Лі й Ці Лу на переобрання членами Наглядової ради. Їхній різноманітний досвід та експертиза залишаються безцінними, адже ми працюємо разом з Виконавчою радою, щоб орієнтуватися в майбутніх можливостях та викликах і рухати нашу програму зростання й інновацій».

Пуніт Ренджен (61 рік) обіймав посаду генерального директора Deloitte Global з 2015 року до свого виходу на пенсію 31 грудня 2022 року. Як глобальний генеральний директор пан Ренджен розробив і реалізував стратегію, завдяки якій доходи Deloitte зросли з 35 млрд доларів США до понад 59 млрд доларів США лише за сім років. Сьогодні Deloitte є провідною організацією професійних послуг та одним із найкращих у світі місць для роботи. У Deloitte нараховується 415 000 працівників у 150 країнах. Компанія також має успішну партнерську екосистему, частиною якої SAP є вже понад 30 років.

«Я дуже радий, що мене розглядають на провідну посаду в SAP – культовій компанії, яка відіграє ключову роль у світовій економіці. Й у час, коли компанія успішно перетворюється на лідера корпоративних застосунків у хмарі та реалізує оригінальне бачення Гассо Платтнера про те, щоб допомогти світу працювати краще та поліпшувати життя людей, я не міг не бути схвильований можливістю долучитися до формування майбутнього компанії, яка має неймовірне значення для глобального бізнесу. Я з нетерпінням чекаю співпраці з талановитими колегами по всьому світу, щоб компанія продовжувала допомагати своїм клієнтам у вирішенні їхніх найактуальніших проблем»,зазначив Пуніт Ренджен.

Пан Ренджен є членом Лідерської ради Всесвітнього Економічного Форуму (ВЕФ) і Міжнародної ділової ради. У 2022 році видання Economic Times визнало його «Світовим індіанцем року», а Американська корпорація Карнегі – «Великим іммігрантом. Великим американцем». У 2021 році він був нагороджений Орегонською медаллю історії. Раніше він обіймав посаду Президента United Way Worldwide. Пан Ренджен народився та виріс в Індії, згодом переїхав до Сполучених Штатів за стипендією Фонду Ротарі, щоб відвідувати Університет Вілламетта, де отримав ступінь магістра менеджменту з відзнакою. У 2019 році Вілламетт присвоїв йому ступінь почесного доктора. Після виходу з Deloitte Ренджен отримав звання Почесного генерального директора Deloitte Global. Він і його сім’я живуть в Орегоні, США.

Кандидати на перевибори представників акціонерів

Наглядова рада SAP також повідомляє, що два кандидати балотуватимуться на переобрання на річних загальних зборах акціонерів у травні 2023 року. Кандидатами є:

  • Дженніфер Лі (55 років), засновниця та генеральна партнерка Changcheng Investment Partners, Пекін, Китай. У разі переобрання її термін закінчиться у 2027 році.
  • Доктор Ці Лу (61 рік), засновник і головний виконавчий директор MiraclePlus Ltd., Пекін, Китай. У разі переобрання його повноваження закінчаться у 2027 році.

Термін повноважень професора, доктора Геше Юста, члена SVB з 2015 року, завершиться на загальних зборах цього року. «Дозвольте мені скористатися цією нагодою, щоб висловити особисту подяку доктору Юст за великий внесок у постійний успіх SAP», — підкреслив Голова Гассо Платтнер.

Довідка про компанію

SAP – один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, який допомагає організаціям будь-якого розміру і різної спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Будь то допоміжні служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні додатки — рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу і створити конкурентну перевагу. Рішеннями й сервісами SAP користуються понад 400 000 клієнтів (в тому числі й системи SuccessFactors), передові технології цієї компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та сталого розвитку.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні її клієнтами є понад 250 державних організацій, а також підприємства нафтогазового, енергетичного, металургійного сектора. SAP активно бере участь у розвитку національних IТ-кадрів України, співпрацюючи з провідними вузами країни в рамках глобальної програми «Університетський Альянс». Більш детальна інформація доступна на сайті: http://www.sap.ua