>

Компанія SAP Ukraine провела партнерську зустріч

29 червня 2023 року в Києві за ініціативи SAP Ukraine відбулась зустріч із головними партнерами компанії, вперше за останні три роки.

Зміни, які відбулися внаслідок подій останніх років, вплинули на бізнес зв’язки та процеси багатьох компаній та на економіку країни загалом. Як відповідальний бізнес SAP сьогодні консолідує зусилля задля підтримки, відновлення й інвестування в український ринок, інтегруючи найкращі підходи і залучаючи лідерів.

Зустріч відбулась з метою посилення співпраці з власниками партнерського бізнесу та підкреслення ролі партнерів у стратегічному розвитку компанії SAP Ukraine. Робоча сесія допомогла учасникам обговорити найактуальніші питання, поділитися ідеями, пропозиціями та спільно знайти шляхи до успіху.

Організатори заходу звернули увагу партнерів на декілька ключових тем: міграцію в хмару, партнерську програму, нове рішення GROW with SAP та можливості для партнерів. Також на зустрічі керівниця проєкту впровадження SAP групи компаній Kormotech та Ензим, Наталія Оберемок поділились своєю історією трансформації із використанням рішення SAP, та власними вимогами до партнера з імплементації.

«Ми цінуємо важливість наших партнерів для розвитку SAP Ukraine та для ефективного впровадження рішень SAP в українські компанії. Ця партнерська зустріч дозволила нам зблизитись, обговорити важливі теми та спільно знайти шляхи до успіху. Ми впевнені, цей захід стане вагомим кроком для підсилення цифрової трансформації українського бізнесу, використовуючи рішення SAP та високу експертизу партнерів щодо імплементації», – зазначила Ганна Мікулицька, керівна директорка SAP Ukraine.

Довідка про компанію

SAP  один зі світових лідерів на ринку корпоративних додатків, який допомагає організаціям будь-якого розміру і різної спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Будь то допоміжні служби або рада директорів, склад або магазин, настільні або мобільні додатки – рішення SAP дозволяють підвищити ефективність взаємодії окремих співробітників і організацій в цілому, сформувати глибоке розуміння бізнесу і створити конкурентну перевагу. Рішеннями і сервісами SAP користуються понад 400 000 клієнтів (в тому числі і системи SuccessFactors), передові технології цієї компанії гарантують високу рентабельність, сприяють безперервній адаптації та сталого розвитку.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні її клієнтами є державні організації, а також підприємства нафтогазового, енергетичного, металургійного та інших секторів. SAP має мережу професійних і високваліфікованих партнерів, які надають свої послуги в Україні. Компанія активно допомагає українському бізнесу та населенню під час війни. Більш детальна інформація доступна на сайті: www.sap.ua.

 Kormotech – глобальна сімейна компанія з українським корінням, яка з 2003 року виробляє високоякісне харчування для домашніх тварин. Раціони розробляються власним R&D-центром у співпраці з європейськими та американськими консультантами. Компанія має виробничі потужності в Україні та в ЄС, успішно експортує до 33 країн продукцію власних брендів Optimeal, CLUB 4 PAWS, Гав!, Мяу! та власних торгових марок партнерів. Асортимент налічує понад 650 позицій. Кормотех – лідер в Україні та входить до ТОП-10 найбільш динамічних та до ТОП-60 найпотужніших виробників зоогалузі у світі за версією Petfood Industry.

 Любов до тварин – основоположна цінність Кормотех: компанія трансформує сприйняття домашніх тварин від власності до компаньйонів, розвиває програми гуманної освіти, допомагає притулкам та підтримує чотирилапих в умовах війни. Під прапором компанії 1300 працівників, 85% із яких мають домашніх улюбленців.

 2022 році Кормотех заснував ініціативу Save Pets of Ukraine, врятувавши понад 160 000 котів та собак за перших 6 місяців.

 

«Компанія Ензим» працює з 1994 року і є найбільшим виробником сухих і пресованих хлібопекарських дріжджів у Східній Європі, багаторічним лідером на домашньому ринку. Більшість знають компанію як найбільшого в Україні виробника дріжджів: 2 з 3 хлібин в Україні спечені саме на «Львівських дріжджах». Та уже декілька років «Ензим» трансформується у міжнародну фудтех компанію.

 45% продукції «Ензим» експортує до 23 країн у трьох частинах світу: Європі, Азії та Африці.

 Наша власна лабораторія розробок та досліджень (R&D) із 2016 року працює над новими продуктами. Тож зовсім скоро «Ензим» стане першим підприємством в Україні, яке вироблятиме дріжджові екстракти – натуральні замінники шкідливих підсилювачів смаку в їжі, та дріжджові пластівці – поживний та смачний суперфуд.

 Компанія розвиває такі бізнес-напрямки, як хлібопечення – суміші, дріжджі, супутні товари з консультаційним супроводом; виробництво дріжджів – винних, пивних, для крафтового алкоголю та надає рішення для завдань замовників з використанням продуктів ферментації; кормові добавки для курей, корів, свиней, що дозволяють заміщувати антибіотики у годівництві та є безпечними для здоров’я тварин і людей, які спожвають їхнє м’ясо, харчовий напрямок – виробництво інгредієнтів на основі дріжджів для виробників харчових продуктів, flavors (ароматів і смаків), традиційних рецептур і рецептур на рослинній основі (vegan, vegetarian, flexitarian).