>

SAP розпочинає серію експертних сесій для партнерів задля подальшого розвитку хмарних ERP сервісів в Україні

[19 жовтня 2023 року, Київ] — SAP, світовий лідер на ринку прикладного програмного забезпечення для підприємств, оголошує про проведення воркшопів для сертифікованих партнерів компанії. Серія цих зустрічей розрахована на те, щоб надати партнерам можливість поглибити їхні знання про нові рішення та технології SAP, а також обмінятися досвідом і найкращими практиками.

До основних тем воркшопів входять:

  • Концепція використання хмарних рішень. Огляд public cloud та private cloud.
  • Набір процесів public cloud. Різниця підходів до роботи з клієнтами в public та private сloud.
  • Фінанси й облік.
  • Ознайомлення з локалізаційною командою та форматом кооперації з нею.
  • Обговорення зони відповідальності, процесів і ресурсів локалізаційної команди.
  • Поглиблений огляд рішень SAP, наявний функціонал локалізації, плани розвитку хмарних продуктів для України.

«Ми віримо в силу своїх партнерів й у важливість спільного зростання. Серія воркшопів — це наш спосіб підтримати їхню успішну діяльність і надати засоби для подальшого розвитку. Ми розраховуємо на продуктивний обмін досвідом», — прокоментувала Ганна Мікулицька, керівна директорка SAP Ukraine.

Навчальні сесії — це можливість для партнерів не тільки обговорити питання спільної стратегії та роботи, а також отримати важливі інструменти й інформацію, щоб розширити свою діяльність і підвищити конкурентоспроможність на ринку.

«Партнери беруть важливу участь у розвитку продуктів нашої компанії, задаючи його вектори й отримуючи зворотний зв’язок від клієнтів. Ми плануємо провести результативні воркшопи, під час яких зможемо розглянути найактуальніші питання щодо вдосконалення продуктів і хмарних рішень (зокрема public cloud) та поглибити співпрацю між SAP і її партнерами», — додав Денис Бельський, керівник напрямку роботи з партнерами SAP Ukraine.

На першому воркшопі, який відбувся 19 жовтня, були присутні сертифіковані партнери SAP із різних регіонів і галузей. Наступні зустрічі заплановані на листопад і грудень поточного року та на початок наступного.