>

SAP.iO Foundry Munich запускає програму сталого розвитку та енергетичного менеджменту, щоб стимулювати інновації в стартапах

SAP SE запустила програму віртуальних стартапів, орієнтовану на стійкість і управління енергією в SAP.iO Foundry Munich. Журі експертів компанії разом із її партнерами та клієнтами відібрали серед багатьох охочих 12 стартапів для участі в цій програмі.

На відкриття програми запросили представника української компанії ДТЕК, директора з інновацій Емануеле Вольпе. Під час своєї доповіді він підкреслив важливість нововведень в енергетичному секторі, оскільки вся галузь зараз швидко змінюється. Наприклад, сьогодні клієнтам надається можливість вибирати постачальника енергії, що призводить до зростання конкуренції, тому стійкі й інноваційні рішення можуть допомогти компанії стати ключовим гравцем на ринку.

«Немає інновацій без стартапів. Якщо компанія хоче бути прогресивною та новаторською, то, на мою думку, вона повинна співпрацювати з ними. Безперечно, корпорації та стартапи мають повністю різні підходи: перші базуються на процесах, а другі — на баченні. Корпорації працюють як механічний годинник: мають злагоджену систему, у якій кожен виконує роботу на своїй позиції. Але є безліч стартапів, які працюють як цифровий годинник. Тому корпораціям потрібно підтримувати стартапи, щоб разом створювати кращі продукти», — зазначив Емануеле Вольпе.

«Ми дуже раді вітати доповідача на відкритті програми SAP.iO з регіону СЕЕ (Центральної та Східної Європи), зокрема з України. Ми бачимо великий потенціал співпраці завдяки чималим інвестиціям та орієнтації ДТЕК на інновації. Це також чудовий приклад для наших майбутніх партнерів та для залучення компаній з Україну та із регіону СЕЕ», — прокоментувала Моніка Ружичкова, директорка SAP.iO Foundry Berlin.

За останні роки галузі енергетики та природних ресурсів зазнали суттєвої трансформації, перейшовши від централізованих операцій на основі викопного палива до більш децентралізованого й різноманітного ландшафту, що живиться відновлюваними джерелами енергії. Така зміна була зумовлена проблемами навколишнього середовища та технологічними інноваціями, які обіцяють зробити видобуток і переробку ефективнішими й стійкішими. Це вимагає від компаній розробки інтелектуальних рішень для виробництва та зберігання енергії, управління водними ресурсами й циклічних виробничих процесів, але водночас і прагне до енергоефективності у своїй власній діяльності.

Протягом п’ятимісячної програми SAP працюватиме з обраними стартапами, щоб інтегрувати та спільно пропонувати новітні рішення. Стартапи отримають кураторське керівництво й доступ до технології SAP® та інтерфейсів прикладного програмування (API), а також познайомляться з клієнтами компанії та матимуть можливість розробити практичне підтвердження своєї концепції.

Дізнатися більше про стартапи, які беруть участь у програмі, можна за посиланням.

Про SAP.iO

SAP.iO підтримує різноманітну екосистему стартапів, яка розширює цінність рішень SAP і відповідає потребам клієнтів, що постійно змінюються. Програми надають цілеспрямовану підтримку найперспективнішим стартапам під час запуску та розширення відносин із SAP і глобальною мережею її клієнтів і партнерів. З 2017 року SAP.iO об’єднала тисячі клієнтів SAP з інноваційними стартапами корпоративного програмного забезпечення, допомагаючи знайти рішення для їхніх унікальних потреб. Для отримання додаткової інформації відвідайте http://sap.io/.