>

Допомога SAP для України: більше 65 мільйонів євро та більше 10 благодійних ініціатив

Компанія залишається відданою підтримці України. Місія SAP – забезпечити українські інституції потужними технологіями, які надають безпеку та стійкість, закладаючи основу для міцного відновлення та процвітаючого майбутнього.

Компанія надала більше 65 млн євро допомоги українським клієнтам у вигляді безкоштовних послуг з підтримки та хмарних послуг протягом 2022-2023 років. Ця підтримка також продовжується на перший квартал 2024 року.

SAP активно сприяє цифровізації процесів логістики Міністерства оборони України, допомагає підтримувати критичну інфраструктуру в складних умовах та забезпечує ефективніші медичні закупівлі.

Компанія надала безкоштовний доступ для українських експортерів, які мають можливість приєднатися до SAP Business Network і зробити свою продукцію видимою для сотень тисяч покупців по всьому світу. Ця платформа об’єднує бізнеси всього світу, сприяючи співпраці та торгівлі.

SAP продовжує інвестувати в локалізацію продуктів для відповідності потребам українського ринку. У 2023-2024 роках заплановані майже 2 млн євро інвестицій, включаючи локалізацію ERP-рішення для середнього бізнесу  “GROW with SAP“.

У 2023 році SAP відкрила безкоштовні курси навчання та сертифікації для українців, а для стартапів – мережу SAP.iO global foundries.

SAP активно підтримує соціальні ініціативи в Україні, спрямовані на розвиток соціального підприємництва – SIA Ukraine, навичок для саморозвитку та побудові безпечного навчального простору – School of Resilience. Компанія п”ятий рік поспіль підтримує доступ української молоді до світу програмування Meet and Code, а також співпрацює з Junior Achievement, пропонуючи курси з підприємництва та фінансової грамотності. У 2023 році SAP підтримала проведення проекту #GirlsSTEM – Національний день дівчат у технологіях. Заняття та семінари, організовані провідними експертами, відвідали понад 1000 учасників з 14 регіонів України.

SAP об’єднався з  благодійними фондами “Діти Героїв” та “Повір у себе“, підтримуючи дітей, які пережили труднощі в часи війни, надаючи стипендії для студентів та допомагаючи вчителям у селах.

Компанія допомагає “Superhumans“, що спеціалізується на протезуванні, надаючи медичну допомогу, реабілітацію та психологічну підтримку. А також –  некомерційній організації “Razom”, яка здійснює діяльність в таких сферах: здоров’я героїв і медиків на передовій, культурні та громадські програми, допомога для населення та адвокація на підтримку безпечної та демократичної країни.

SAP підтримує “UAnimals” , які допомагають тваринам, що постраждали в зонах воєнних дій. Організація займається відновленням притулків, запуском рятувальних проектів, закупівлею та відправкою їжі, сортуванням медикаментів, евакуацією тощо.

Загальна сума підтримки місцевих та міжнародних благодійних ініціатив в Україні з початку повномасштабного вторгнення склала понад 4,5 млн євро.

У SAP діє ініціатива співробітників, які працюють в Німеччині –  Pickup4ukraine.org – спрямована на збір допомоги для ЗСУ. Волонтери SAP особисто доставляють допомогу на автомобілях до кордону, потім матеріали сортуються і швидко поширюються по Україні. На сьогоднішній день зібрано понад 70 000 євро, здійснено 6 поїздок в Україну з передачею 10 одиниць техніки та медичних засобів на суму 9 тис. євро, які передали прифронтовим лікарям.

SAP, безсумнівно, продовжує підтримувати своїх співробітників в Україні, включно з терміновими потребами семи колег на передовій.