>

Безкоштовний доступ до вивчення новітніх технологій для українських студентів

SAP, спільно з UCC Magdeburg та SAP University Alliances, оголосила, що надає безкоштовний доступ до навчання SAP S/4HANA університетам України

Завдяки цій ініціативі, яка спрямована на розвиток технологічних знань і навичок, українські студенти мають змогу розширити професійні компетенції. Вони використовуватимуть те саме програмне забезпечення, що й клієнти SAP з усього світу.

«Ми пишаємося тим, що можемо надавати доступ до новітніх технологій нашим університетам. Це відчинить їм двері до сучасних методик викладання, а також дасть змогу використовувати симуляції бізнес-процесів як частину практичного навчання в IT-лабораторії хостингового провайдера. Завдяки цій ініціативі, що є важливим кроком у розвитку освітнього сектора, університети зможуть впроваджувати передові технології та сприяти здобуттю важливих практичних навичок», — зазначив Денис Бельський, керівник напрямку роботи з партнерами SAP Ukraine.

Освітні курси познайомлять студентів і викладачів із програмним забезпеченням SAP S/4HANA — ERP-системою нового покоління для управління ресурсами підприємства. Програма курсу орієнтована на те, щоб об’єднати в собі теоретичне й практичне навчання, що допоможе студентам удосконалити навички роботи в команді та вміння критично мислити, необхідні в умовах сучасної інноваційної економіки.

SAP University Alliance у співпраці з Університетом імені Отто фон Ґеріке в Маґдебурзі протягом одного року забезпечує безкоштовний доступ до навчального середовища SAP S/4HANA для п’яти університетів.

«У компанії SAP ми віримо в трансформаційну силу освіти, особливо в нинішній непростий період. Ця ініціатива підкреслює наше рішуче зобов’язання підтримувати Україну в подоланні освітніх труднощів і дбати про розвиток академічного середовища. Разом ми прагнемо змінити динаміку освіти й зробити свій внесок у підготовку молоді до викликів сучасного світу, сприяючи в такий спосіб відновленню країни», — підкреслила Ганна Мікулицька, керівна директорка SAP Ukraine.

Наразі SAP співпрацює з 9-ма українськими університетами, серед яких Київський національний університет імені Тараса Шевченка (КНУ), Національний технічний університет «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (КПІ), Одеський національний економічний університет (ОНЕУ) та інші.  SAP і надалі сприятиме розширенню освітніх можливостей в Україні та продовжуватиме працювати над залученням інших університетів.

Довідка:

Метою програми SAP University Alliances є зміцнення співпраці з освітніми установами, щоб сприяти інноваційному зростанню країн, формувати нові таланти молодого покоління для глобалізованого інформаційного світу, а також розвивати технічні й управлінські навички шляхом введення рішень SAP у навчальний процес відповідних університетів і коледжів.

 SAP University Competence Center (UCC) Magdeburg — це самостійна одиниця факультету інформатики Університету імені Отто фон Ґеріке в Маґдебурзі. Університетські центри компетенції SAP (UCCs) забезпечують повний сервіс та обслуговування рішень SAP у приватному хмарному середовищі. Крім того, UCC розробляють інноваційне освітнє оточення, проводять курси з підготовки тренерів для професорів та викладачів і надають навчальні плани для викладання.

SAP UCC Magdeburg у 2020 році обслуговувала понад 600 вищих навчальних закладів, у яких були розміщені 230 систем SAP. Вона є найбільшою серед п’яти UCC у світі й нараховує 6 361 зареєстрованого викладача й понад 100 000 студентів.

 Стратегія SAP полягає в тому, щоб допомогти кожному бізнесу працювати як розумне, стійке підприємство. Як лідер на ринку прикладного програмного забезпечення для підприємств SAP допомагає компаніям будь-якого розміру та в усіх галузях працювати якнайкраще: на клієнтів SAP припадає 87 % загальної світової торгівлі. Машинне навчання, інтернет речей (IoT) і передові аналітичні технології дають компанії змогу перетворити бізнес клієнтів на інтелектуальні підприємства. SAP допомагає людям і організаціям отримати глибоке розуміння бізнесу та сприяє співпраці, завдяки якій вони можуть випереджати конкурентів. Наскрізний набір застосунків і послуг SAP дозволяє бізнесам і державним клієнтам у 26 галузях у всьому світі працювати прибутково, постійно адаптуватися та відрізнятися.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні її клієнтами є понад 200 державних організацій, а також підприємства нафтогазового, енергетичного, металургійного, фармацевтичного та інших секторів. SAP має мережу професійних і висококваліфікованих партнерів, які надають свої послуги в Україні. Компанія активно допомагає українському бізнесу та населенню під час війни. Більш детальна інформація доступна на сайті: www.sap.ua.