>

SAP і NVIDIA прискорюють впровадження генеративного штучного інтелекту в бізнес-застосунки

SAP і NVIDIA оголосили про партнерство, що дасть змогу бізнес-клієнтам, які використовують хмарні рішення та продукти SAP, ще швидше застосовувати трансформаційну силу даних і генеративного штучного інтелекту (ШІ).

Компанії співпрацюватимуть, щоб створювати та надавати нові перспективи ШІ для бізнесу від SAP — Business AI, зокрема й більші його можливості в Joule copilot та в усьому портфоліо хмарних рішень і застосунків SAP. Це все ґрунтується на SAP Generative AI Hub, що забезпечує миттєвий доступ до широкого спектра великих мовних моделей (LLM) та допомагає експертам ефективно підбирати правильну технологію для конкретної бізнес-проблеми.

Це партнерство є частиною поточного проєкту SAP із впровадження генеративного ШІ безпосередньо в самі застосунки, що має на меті допомогти клієнтам послуговуватися його потужністю в масштабах своїх організацій. SAP використовуватиме сервіс Generative AI від NVIDIA, щоб адаптувати великі мовні моделі до специфічних для домену сценаріїв і розвивати програми за допомогою нових мікросервісів NVIDIA NIM. SAP і NVIDIA планують, що нові інтегровані можливості стануть доступними до кінця 2024 року.

«Корпоративні клієнти хочуть використовувати передові технології, які забезпечують реальну цінність для бізнесу. Технологічне партнерство, як-от між SAP і NVIDIA, є основою нашої стратегії щодо інвестування в технології, які максимізують потенціал і можливості ШІ для бізнесу. Досвід NVIDIA у цьому допоможе SAP прискорити темпи трансформації та краще обслуговувати наших клієнтів у хмарі», — зазначив Крістіан Кляйн, генеральний директор і член виконавчої ради SAP SE.

«SAP використовує цінні корпоративні дані, які можна перетворити на спеціалізовані генеративні агенти ШІ, щоб допомогти клієнтам автоматизувати свої операції. NVIDIA та SAP забезпечать цими інструментами тисячі підприємств, які використовують рішення SAP у всіх куточках світу», — прокоментував Дженсен Хуанг, засновник і генеральний директор NVIDIA.

Використання бізнес-даних і генеративного ШІ для кращого розуміння потреб клієнтів

SAP і NVIDIA планують співпрацювати для інтеграції генеративного ШІ з хмарними рішеннями SAP, зокрема з останньою версією SAP Datasphere, SAP Business Technology Platform (SAP BTP) і RISE with SAP.

SAP планує створити додаткові генеративні можливості ШІ в межах SAP BTP за допомогою сервісу NVIDIA AI Foundry, який охоплює суперкомп’ютери AI NVIDIA DGX Cloud, програмне забезпечення NVIDIA AI Enterprise і моделі NVIDIA AI Foundation. Ці нові можливості повинні стати оновою розробки та розгортання генеративного ШІ для клієнтів SAP і мають бути доступні в Generative AI Hub у SAP AI Core та SAP Datasphere.

Більше інформації про партнерство SAP і NVIDIA можна знайти ТУТ.