>

Партнерська зустріч SAP 2024: поглиблення співпраці та спільний розвиток

[Київ, 25 квітня 2024] — Сьогодні, 25 квітня, компанія SAP провела партнерську зустріч, присвячену обговоренню стратегічних ініціатив на 2024 рік, подальшому розвитку співробітництва, а також навчанню.

Під час заходу представники компанії розкрили ключові напрямки діяльності на поточний рік, розповіли про підтримку, яку надає SAP у 2024 році Україні та партнерам, поділилися основними анонсами та новинами компанії.

Серед основних тем зустрічі:

  • Customer Experience: обговорення ролі рішень SAP у підвищенні рівня задоволення клієнтів та формуванні майбутньої взаємодії з ними.
  • Signavio та LeanIX – SAP BPM рішення для бізнес-трансформації, оптимізації бізнес-процесів та системного ландшафту.
  • Засоби розширення та розробки в умових Clean core за допомогою сервісів BTP.
  • Пропозиція в портфелі SAP щодо машинонавчання та штучного інтелекту (AI).

«Партнерські зустрічі стають важливим кроком у взаємному розвитку з сертифікованими партнерами. Ми впевнені, що спільні зусилля допоможуть нам досягти нових висот у реалізації стратегічних цілей, забезпеченні успішного розвитку наших клієнтів та наданні передових рішень українським компаніям», — прокоментував Денис Бельський, керівник напрямку роботи з партнерами SAP Ukraine.

Зустріч відзначилася активними дискусіями, обміном думками та обговореннями. SAP Ukraine й надалі проводитиме спільні зустрічі з сертифікованими партнерами та націлена на розширення партнерської екосистеми для надання клієнтам найкращих світових рішень.