>

SAP допомагає дітям, які втратили батьків під час війни

Компанія підтримує благодійний фонд «Діти Героїв», завдяки чому реалізовані освітні ініціативи, спрямовані на підтримку дітей, які втратили одного або обох батьків унаслідок війни в Україні.

Допомога включає навчання англійської мови, курси з програмування та психологічну підтримку.

«У SAP ми глибоко переконані в необхідності допомагати дітям, які постраждали від війни, особливо тим, хто втратив батьків. Наша підтримка благодійного фонду «Діти Героїв» виражається у створенні можливостей для освіти та розвитку цих дітей через програми вивчення англійської мови та програмування, а також наданні необхідної психологічної допомоги. Ми прагнемо дати цим дітям інструменти для побудови міцного та успішного майбутнього», — зазначає Ганна Мікулицька, керівна директорка SAP Ukraine.

Завдяки SAP фонду «Діти Героїв» вдалося провести 1623 занять з англійської мови для 241 дитини, що сприяло підвищенню їхніх мовних компетенцій та відкрило нові освітні можливості. 63 дітей опанували основи програмування на 476 заняттях, отримавши знання та навички, необхідні для розвитку в цій високозатребуваній галузі. Спеціалісти провели 300 психологічних консультацій для 100 дітей та їхніх опікунів, які допомогли пережити травму та сприяли їхньому емоційному та психологічному благополуччю. Крім цього, 41 дитина отримала новий ноутбук, що дозволило значно покращити їх можливості для навчання та особистісного розвитку.

«Ми з командою фонду вже другий рік допомагаємо дітям, які пережили біль та психологічні травми, втративши найрідніших. Багато з них живуть у скрутних матеріальних умовах. Тому ми щодня шукаємо кошти та партнерів, щоб надати їм психологічну підтримку, забезпечити можливість навчатися та розвиватися, нейтралізувати матеріальні складнощі

Тож ми щиро дякуємо таким соціально відповідальним компаніям, як SAP, за допомогу і підтримку наших підопічних. Завдяки вам ми можемо дати сімʼям полеглих Героїв відчуття захищеності та впевненості у завтрашньому дні», — прокоментувала Тетяна Новицька, CEO Благодійного Фонду “Діти Героїв”.

Довідка:

Благодійний фонд «Діти Героїв» – фонд підтримки дітей, які втратили одного або обох батьків внаслідок війни в Україні. Бачення фонду полягає в тому, аби допомогти осиротілим внаслідок війни дітям знайти свій шлях та, незважаючи на пережиті втрати, вирости сильними особистостями і максимально розкрити свій потенціал у житті. Мета благодійного фонду – допомогти своїм підопічним стати найкращими представниками української нації та інтегруватися у світову спільноту.

Стратегія SAP полягає в тому, щоб допомогти кожному бізнесу працювати як розумне, стійке підприємство. Як лідер на ринку прикладного програмного забезпечення для підприємств SAP допомагає компаніям будь-якого розміру та в усіх галузях працювати якнайкраще: на клієнтів SAP припадає 87 % загальної світової торгівлі. Машинне навчання, інтернет речей (IoT) і передові аналітичні технології дають компанії змогу перетворити бізнес клієнтів на інтелектуальні підприємства. SAP допомагає людям і організаціям отримати глибоке розуміння бізнесу та сприяє співпраці, завдяки якій вони можуть випереджати конкурентів. Наскрізний набір застосунків і послуг SAP дозволяє бізнесам і державним клієнтам у 26 галузях у всьому світі працювати прибутково, постійно адаптуватися та відрізнятися.

На український ринок SAP вийшла в 1995 році. В Україні її клієнтами є понад 200 компаній, у тому числі державні організації, підприємства нафтогазової, енергетичної, металургійної, фармацевтичної галузей, сфери торгівлі, професійних послуг та інших секторів. SAP має мережу професійних і висококваліфікованих партнерів, які надають свої послуги в Україні. Компанія активно допомагає українському бізнесу та населенню під час війни. Більш детальна інформація доступна на сайті: www.sap.ua.