>

Czym charakteryzują się inteligentne przedsiębiorstwa? Jakie rozwiązania technologiczne odgrywają dziś kluczową rolę? Jak zachować ciągłość działań w obliczu pandemii? Już 15 czerwca rusza SAPPHIRE NOW, największy event SAP, który po raz pierwszy odbędzie się w formie wirtualnej.

W związku z globalnym kryzysem zdrowotnym wynikającym z pandemii COVID-19, firma SAP podjęła decyzję o przeniesieniu swoich sztandarowych wydarzeń w 2020 roku do przestrzeni cyfrowej, traktując to jako doskonałą okazję do stworzenia w pełni wirtualnego doświadczenia. Pierwszym z nich jest SAPPHIRE NOW – największa konferencja SAP, która przez ostatnie lata odbywała się w Orlando. Tym razem podróż za ocean nie będzie konieczna! W tej flagowej konferencji będzie mógł wziąć udział każdy zainteresowany nowymi technologiami w biznesie a uczestnictwo w wirtualnych prelekcjach, panelach dyskusyjnych lub sesjach wideo będzie nieodpłatne.
Poruszane podczas SAPPHIRE NOW tematy będą skoncentrowane na innowacjach, nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych w przedsiębiorstwach i wzorcowych przykładach zastosowań inteligentnych narzędzi w firmach z różnych branż. Tegoroczne wydarzenie zostało podzielone na trzy części:
  • SAPPHIRE NOW Vision – czyli spotkanie z dyrektorem generalnym SAP, Christianem Kleinem. To również doskonała okazja do zapoznania się z historiami klientów SAP, czy też z najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi firmy.
  • SAPPHIRE NOW Converge – czyli cyfrowa platforma, na której SAP udostępni treści live lub na żądanie w określonych obszarach tematycznych. Na 11 kanałach prezentowane będą materiały dotyczące wyzwań, z którymi mierzą się różne branże, historie klientów SAP oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. Wśród poruszonych zakresów tematycznych znajdą się m.in.: Customer Experience, Experience Management, finanse, zasoby ludzkie czy rozwiązania dla firm z sektora SME.
  • SAPPHIRE NOW Unplugged – czyli seria rozmów z wybitnymi osobowościami, liderami i ekspertami, by zapewnić inspirację, motywację i wsparcie w tych trudnych i dynamicznie zmieniających się czasach. W ramach tego panelu pojawi się wiele wskazówek i myśli, które mogą być pomocne w zarządzaniu biznesem – nie tylko podczas kryzysu.
Głównym celem wydarzenia jest nakreślenie w jaki sposób przedsiębiorstwa mogą wykorzystać swój potencjał, by osiągnąć rynkowy sukces, wzorując się na przykładach najlepszych rozwiązań technologicznych firm w różnych branżach.
Tak solidna dawka wiedzy, dzięki cyfrowej formie, dostępna jest dla każdego zupełnie za darmo. Konieczna jest jednak wcześniejsza rejestracja – chęć uczestnictwa w SAPPHIRE NOW 2020 należy zgłosić za pośrednictwem formularza dostępnego na stronie www.
Wszystkie szczegółowe informacje na temat wydarzenia dostępne są także tutaj.