>

Jakie są globalne i lokalne trendy cyfrowe w czasie pandemii, cenne wskazówki, które pokierują w jaki sposób przeprowadzić proces transformacji cyfrowej w tym trudnym czasie oraz studium przypadków takich klientów CCC, Adamed Pharma, FOBOS, Polska Liga Żeglarska, czy też PFLEIDERER Polska. Tak w telegraficznym skrócie zapowiada się SAP Digital Forum, na które SAP zaprasza już 7 października.

Pod hasłem „To co cyfrowe, nie jest nam obce” już 7 października odbędzie się SAP Digital Forum. Jest to w pełni digitalowa konferencja marki SAP, która będzie skoncentrowana na tematach procesu transformacji cyfrowej i adaptacji biznesu do nowej rzeczywistości, w której o przetrwaniu decyduje innowacyjność. Premierową edycję SAP Digital Forum otworzy Thomas Duschek, prezes zarządu SAP Polska.
Rok 2020 obrał kurs, którego nikt się nie spodziewał. Przed nami nowa rzeczywistość, nowe wyzwania i trudności, którym biznes musi sprostać. Innowacyjność, cyfryzacja, chmura – to dziś determinanty sukcesu, bez których biznes nie jest w stanie funkcjonować. Celem SAP Digital Forum jest zainspirowanie do podjęcia takich zmian, dzięki którym polskie firmy dostosują się do oczekiwań rynku.
Program SAP Digital Forum został podzielony na cztery bloki tematyczne.
  • Pierwsza z części „Cyfryzacja a pandemia. Globalne i lokalne trendy” rozpocznie się o godz. 10:00. Wydarzenie otworzy Thomas Duschek, prezes SAP Polska nakreślając strategię marki SAP w Polsce. Prof. Witold Orłowski, główny doradca ekonomiczny PwC przybliży, w jaki sposób pandemia zmieni naszą gospodarkę, zaś Magdalena Dziewguć, Google Cloud Territory Manager Central Europe opowie, jak chmurowe rozwiązania SAP napędzają innowacyjność w organizacjach.
  • Drugi z bloków tematycznych będzie dotyczył transformacji cyfrowej przeprowadzonej w czasach pandemii. Widzowie będą mieli okazję poznać pięć firm, które dzięki wdrożeniom rozwiązań SAP, przeprowadziły z sukcesem proces transformacji, a teraz podzielą się także swoimi doświadczeniami. Wśród prelegentów znajdą się Piotr Pawłowski, Dyrektor IT, CCC, Paweł Koźbiał, Dyrektor Departamentu Zakupów i Inwestycji, Adamed Pharma, Jakub Wołodko, Marketing Manager, PFLEIDERER Polska, Kornel Krużewski, CIO, Fobos Invest oraz Maciej Cylupa – CEO Polska Liga Żeglarska.
  • SAP Digital Forum to także szansa na zadanie pytań, czemu służy trzeci z bloków tematycznych uwzględnionych w agendzie wydarzenia. Power Chats to czas, gdzie specjaliści SAP oraz zaproszeni goście z drugiej części będą odpowiadać na pytania zadane przez uczestników wydarzenia.
  • W ostatnim bloku tematycznym SAP Digital Forum dokonamy podsumowania najważniejszych wniosków, które wyłonią się podczas prelekcji.
Wydarzenie jest w darmowe. Pełna agenda oraz formularz do rejestracji dostępne na sap.com.pl