>

Українські підлітки за підтримки SAP взяли участь в освітньому проєкті School of Resilience у Німеччині

Проєкт спрямований на надання необхідних навичок для саморозвитку та побудову безпечного навчального простору молодих українців.

Організація проєкту School of Resilience здійснюється командою Klitschko Foundation, цьогоріч його підтримує SAP Solidarity Fund.

Основною метою проєкту є розвиток лідерського потенціалу, підлітки тут також можуть здобути досвід, необхідний для саморозвитку в сучасних реаліях, зокрема розвинути критичне мислення, самопрезентацію та красномовство. Крім того, до освітньої програми входять практичні навички з піару, маркетингу в соціальних мережах та проєктного менеджменту, які дають молоді змогу ефективніше втілювати зміни.

Упродовж десяти днів 80 учасників віком 15-17 років мали змогу відвідати німецькі компанії, побачити механізм їхньої роботи зсередини, поспілкуватися з працівниками й здобути нові знання на вміння. Це частково посприяє їм у виборі майбутньої професії.

Розпочалася програма  з зустрічі в кампусі SAP у Вальдорфі. Учасників привітав член Правління SAP SE Лука Мучич, який розповів про те, як керувати великою командою людей і втілювати масштабні проєкти.

«У важкі часи нам всім варто об’єднуватися. Створюючи SAP Solidarity Fund, ми мали на меті допомагати людям, які цього потребують. Ми щасливі підтримати проєкт School of Resilience і підлітків з України та мотивувати їх у досягненні цілей, незважаючи на виклики сьогодення. Дуже важливо особливо зараз надати підтримку українській молоді, допомогти їй розвинути позитивне ставлення до життя та підкреслити її значущість для майбутнього своєї країни»,прокоментував Лука Мучич, член Правління SAP SE.

Близько 30 працівників SAP долучилися до зустрічі з учасниками проєкту, щоб поділитися своїм досвідом кар’єрного розвитку й навчання, розповісти про освітні навички для ІТ-індустрії та можливості подальшого працевлаштування, а також надати поради щодо вибору професії та відповісти на запитання.

«Мені дуже сподобалася зустріч, а мотивація молоді просто вражає! З учасниками було надзвичайно цікаво спілкуватися, вони ставили різні запитання, зокрема щодо вибору навчальних програм, професії та їхньої актуальності через цифровізацію і автоматизацію. Вони також турбувалися про те, що мають менше можливостей через фінансову ситуацію. Я розповіла власну історію та висловила думку, що немає меж, немає правильного чи неправильного, з усіма бар’єрами можна боротися. Сподіваюся, в учасників теж залишилися хороші враження й вони змогли трохи відволіктись і отримати нову енергію та мотивацію», зазначила Світлана Власова, SAP Project Consultant.

«Це було неймовірно приємно підтримати візит українських дітей до нашого кампусу SAP у Вальдорфі. Діти приїхали з усієї України: Донецька, Києва, Луцька, Херсона, Харкова, Одеси, Тернополя, Львова тощо. Під час панельних дискусій я поділилася своїм досвідом роботи та відповіла на їхні запитання про роботу й життя в Німеччині. Я глибоко вражена та зворушена тим, наскільки ці підлітки віддані своїй державі: вони хочуть не тільки подорожувати за кордоном, а й здобути відповідні знання та досвід, а потім повернутися, щоб відновити Україну, допомогти їй піднятися та процвітати. Чудове нове покоління, яким варто пишатися!» додала Юлія Зінов’єва, Product Manager в SAP.

Молоді учасники також відвідали SAP Customer Center, кімнату досвіду, де працівники розповіли історію SAP, візуально відтворивши те, що відбувалося паралельно у світі та в Україні. Після цього підлітки мали змогу переглянути презентацію про SAP, у якій було доступно пояснено, чим займається компанія і які має посади. Працівники також показали невелику сценку, де відтворили спілкування між співробітником SAP і клієнтом (кейс «проблема-рішення»).

Окрім цього, учасники відвідали хокейний і футбольні матчі, експериментаріум, а також хімічний концерн BASF. Поряд із насиченою освітньою програмою вони водночас мали нагоду більше познайомитися з культурою Німеччини, зокрема в місті Гейдельберґ.

Довідка про компанію

SAP – один зі світових лідерів на ринку корпоративних застосунків, який допомагає організаціям будь-якого розміру та різної спеціалізації ефективніше управляти своїм бізнесом. Допоміжні служби чи рада директорів, склад або магазин, настільні чи мобільні застосунки — рішення SAP дають змогу підвищити ефективність взаємодії окремих працівників і організацій загалом, сформувати глибоке розуміння бізнесу й створити конкурентну перевагу. Рішеннями й сервісами SAP користуються понад 400 000 клієнтів (зокрема й системи SuccessFactors), передові технології цієї компанії гарантують високу рентабельність, а також сприяють безперервній адаптації та сталому розвитку.

На український ринок компанія SAP вийшла в 1995 році. В Україні її клієнтами є понад 250 державних організацій, а також підприємства нафтогазового, енергетичного й металургійного секторів. SAP бере активну участь у розвитку національних IТ-кадрів України, співпрацюючи з провідними вузами країни в межах глобальної програми «Університетський Альянс». Більш детальна інформація доступна на сайті: http://www.sap.ua